fbpx

Ранковий гороскоп на 13 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Невелика незручність, яку вам доведеться зазнати на початку дня, обернеться для вас приємною зміною. Ви заслуговуєте на те, чого так прагнете. Не бійтеся заявити про це усвідомлено.

Телець

Сьогодні будь-які наміри до співпраці з вами будуть на корені задавлені могутньою вашою індивідуальністю. Намагайтеся хоч людину не покалічити.

Близнюки

Сьогодні ви, можливо, не зовсім адекватно сприйматимете реальну дійсність. Не намагайтеся добитися якихось радикальних змін, назавтра ви, можливо, передумаєте, а відновити все у первісному вигляді буде важко.

Рак

Сьогодні на вас чекає дуже похмура перспектива. Цілий день вас атакуватимуть досить неприємні особини, до вечора ви ризикуєте опинитися в лапах персони, що викликає у вас крайній ступінь роздратування.

Лев

Сьогоднішній день ви проведете у стані нерішучості з будь-якого приводу. Щоб особливо не мучитися вибором, послухайтеся поради ближньої.

Діва

Сьогодні ви зможете добитися значно більшого, ніж сміли припускати, якщо зумієте трохи стримати самозадоволення, і прийняти чиюсь допомогу.

Терези

Сьогодні вас може подолати нерішучість. Дуже дратівлива якість, але зараз вона буде вашим союзником. Якщо ви не можете на щось наважитися, значить тому є причини, і варто ще раз добре обміркувати.

Скорпіон

Сьогодні варто зайнятися грошовими питаннями, такими як нагадування начальству, що непогано підвищити вам зарплату, і боржникам – що непогано б віддати борги. Можливо, хтось і визнає вашу правоту.

Стрілець

Сьогоднішній день принесе вам задоволення від своєї праці. Якщо вам на думку спаде якась думка, постарайтеся її розвинути і в жодному разі не забувайте про її існування – знадобиться.

Козоріг

Сьогодні ви будете сповнені ентузіазму, але на рідкість розпорошені. Рухи ваші можуть виявитися досить погано скоординованими, тому уникайте близькості крихких предметів.

Водолій

Сьогодні у вас може виникнути враження, що оточуючі поголовно впали в дитинство. Єдине, що у такій ситуації можна зробити – це приєднатися до них.

Риби

Сьогоднішній день буде сповнений драматизму, сильних почуттів та інших елементів, які розцвічують нудьгу існування, але дуже шкодять здоров’ю. Відійдіть убік.

You cannot copy content of this page