fbpx

Ранковий гороскоп на 13 червня для кожного знаку зодіаку

Овен

Сьогодні вам варто відволіктися від думок егоцентричного характеру та подумати про рідних, близьких та інших представників роду людського. Може статися, що останнім часом ви стали занадто вимогливими до них, і надто м’якими до себе.

Телець

Залиште промови тим, чий голос сильніший за ваш. Нехай надривають зв’язки. Хто хоче почути вас, той розбере і шепіт.

Близнюки

Сьогодні буде важливо не те, що ви знаєте, а те, як ви знали ці знання. Якщо ви не бажаєте поширюватися на цю слизьку тему, краще цю інформацію залишити при собі.

Рак

Сьогодні вас нестримно залучатиме водна стихія. Це навіть може виявитися небезпечним, постарайтеся не втопитися.

Лев

Сьогодні всі сили варто віддати новим починанням, старі справи нехай завершують інші. Не варто особливо побоюватися залишити щось недоробленим, робота не вовк – у ліс не втече.

Діва

Розважіться сьогодні самі та розважте членів вашої сім’ї. Вирішуйте хором кросворд, чи, якщо, звичайно, спільне прибирання квартири не принесе більшого задоволення.

Терези

Проблема, яку ви вже давно вважали вирішеною, раптово постане перед вами у всій красі. Доведеться піднапрягтися.

Скорпіон

Скоротіть до мінімуму телефонні розмови та листування. Сьогодні вам потрібно буде бачити очі того, з ким розмовляєте.

Стрілець

Подбайте про складання правил щодо ведення домашнього господарства та спільного проживання. Бажано письмового, щоб у разі розбіжності у думках було навіщо апелювати.

Козеріг

Сьогодні ви можете отримати безліч найпривабливіших обіцянок. Не від усіх варто відмовлятися, але в кожному слід пошукати каверзу.

Водолій

Сьогодні вам буде напрочуд непросто впоратися з бажанням вибухнути, причому причиною цього буде не лють, а веселість. Не можете впоратися – розслабтеся та отримайте задоволення.

Риби

Сьогодні можливі цікаві зустрічі та корисні знайомства. Будьте готові до сприйняття нової вам інформації у великих обсягах.

You cannot copy content of this page