fbpx

Ранковий гороскоп на 13 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 13 ГРУДНЯ

Овен

Спілкуватися сьогодні бажано тільки з тими людьми, яким ви довіряєте і від яких не чекаєте каверзи, розмови з рештою потрібно максимально обмежити, якщо, звичайно, ви не хочете бути втягнутими у скандал.

Телець

Незважаючи на початок тижня, день бажано присвятити тому, чим він зазвичай закінчується – прибирання свого будинку та наведення порядку в шафах та на робочому столі, де на цей час зібралося багато зайвого.

Близнюки

День несприятливий для ділових переговорів, навіть якщо ви запланували їх заздалегідь: сьогодні вам навряд чи вдасться порозумітися з діловими партнерами, а значить, ви поставите важливу угоду під загрозу.

Рак

Не поспішайте з прийняттям важливого рішення, навіть якщо здаватиметься, що час вас підтискає: сьогодні не найкращий час для визначення своєї подальшої долі, перенесіть цей відповідальний крок хоча б на завтра.

Лев

Сьогодні необхідно позбавлятися речей, що несуть у собі негативну енергетику – насамперед це стосується подарунків, зроблених неприємними вам людьми: винесіть їх з дому на смітник без жодного жалю.

Діва

День сприятливий для підбиття життєвих підсумків – насамперед моральної якості: подумайте про те, як складаються ваші стосунки з близькими людьми – можливо, у ваших силах зробити їх кращими.

Терези

Не варто сліпо дотримуватися порад, які можуть вам давати люди, що знаходяться поруч: уважно вислухавши їх, запитайте себе, в чому полягає їх інтерес – чому вони рекомендують вам вчинити так, а не інакше.

Скорпіон

День сприятливий для того, щоб поставити крапки над “і” у відносинах з близькою людиною: викликавши його на відверту розмову, ви зможете зрозуміти, у чому причина розбіжностей, які виникли між вами останнім часом.

Стрілець

Конфлікти сьогодні виникатимуть повсюдно, а найкращий спосіб їх уникнути – відмовитись від зустрічей будь-якого – у тому числі й особистого – характеру, все одно взаємне непорозуміння не дасть вам ні з ким поспілкуватися.

Козеріг

Знайомства, які можливі в цей день, не принесуть вам нічого, крім шкоди, тому відмовтеся від них, навіть якщо на перший погляд людина здасться вам привабливою – це оманливе враження.

Водолій

Важливо дотримуватися почуття міри у всьому, але особливо – у питаннях харчування: надлишки в цьому сенсі можуть негативно позначитися на стані здоров’я, а згодом – і на зовнішності.

Риби

Небажано давати обіцянки, особливо якщо у вас є хоча б найменший сумнів у тому, що ви можете його виконати: згодом необачність і легковажність можуть зіграти з вами злий жарт.

You cannot copy content of this page