fbpx

Ранковий гороскоп на 13 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні у вас відкриється дар переконання. Постарайтеся скористатися ним максимально, поки не закрився.

Телець

Куди заводять добрі наміри відомо всім. Не сприймайте це як звинувачення, просто приготуйтеся, що у відповідь на найкращі ваші пропозиції вам побажають чогось не надто приємного, але багато.

Близнюки

Сьогодні варто довіряти лише першому враженню. Всі інші будуть дуже засмічені вашою схильністю домислювати.

Рак

Сьогодні для здобуття душевного комфорту вам потрібно буде щось на зразок скандалу. Без цього може здатися просто нудно. Постарайтеся все ж таки не втілювати в життя свої бажання.

Лев

Сьогодні вам, можливо, доведеться прийняти якесь дуже непросте рішення, яке спричинить деякі обмеження вашої свободи. Проте хоч би велике було бажання відмовитися, цього краще не робити.

Діва

Сьогоднішній день добре підходить для неквапливої ​​та дуже акуратної діяльності. Не страшно, що надвечір ще не буде видно результатів, ще пара таких днів – і ви зможете запропонувати поглядам оточуючих гідне видовище.

Терези

У своїй шаленій гонитві за успіхом постарайтеся не забувати про тих, кого любите ви і хто любить вас. Приділіть їм сьогодні хоч трохи часу, вони можуть зачахнути без уваги.

Скорпіон

Сьогодні ви можете зловити себе на відчутті, що ви не бажаєте, щоб цей день закінчувався. Гарний, треба думати, буде день.

Стрілець

Ви, як Летючий Голландець, весь час у дорозі, і майже завжди без певної мети. Бути легким на підйом, звичайно, непогано, проте не настільки ж легким, щоб вас зносило найменшим подихом вітерця.

Козеріг

Сьогодні, можливо, завершиться черговий період у вашому житті. Намагайтеся подолати спокусу в страху перед майбутнім оплакувати той, хто пішов. Толку не буде, а час втратите.

Водолій

Сьогодні виключно сприятливий день для того, щоб, не витрачаючи значних сил та засобів, примудритися досягти бажаного і навіть встигнути трохи запишатися власними успіхами.

Риби

Не треба вважати будь-яку проблему особистою, інакше життя ваше може перетворитися на дуже реалістичну подобу нічного кошмару. Вам слід трохи відпочити та розібратися, на що ви можете вплинути, а де ви безсилі.

You cannot copy content of this page