fbpx

Ранковий гороскоп на 13 січня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 13 СІЧНЯ

Овен – До пропозиції зайняти вищу посаду або перейти на нове місце роботи необхідно поставитись відповідально: працювати вам доведеться набагато більше – можливо, чи не варто брати на себе таке навантаження?

Телець – Не варто прислухатися до порад, які охоче даватиму вам оточуючі: який би вчинок ви не зробили, відповідати за нього доведеться тільки вам – його наслідки ні на кого звалити не вдасться.

Близнюки – Начальство високо оцінить результати вашої роботи, виписавши вам премію або запропонувавши зайняти нову посаду: останнім часом ви справді ударно попрацювали, тому заохочення цілком заслужили.

Рак – У відносинах з людьми, які вас оточують, керуйтеся відчуттям справедливості: у конфліктах потрібно ставати на бік того, кого дійсно ображають, навіть якщо людина вам не симпатична.

Лев – Не обманюйте близьку людину, навіть якщо вам здаватиметься, що ви брешете з благородною метою: неправда дуже швидко виявиться, що може стати причиною серйозного розладу у стосунках.

Діва – Зірки рекомендують вам подбати про фізичну форму, яку представники знака останнім часом серйозно запустили: можна переходити на ЗОЖ – сідати на дієту та починати займатися спортом.

Терези – Постарайтеся не нехтувати можливостями, які подарують вам сьогодні зірки – вони виявляться переважно професійними властивостями, але й у особистому житті у вас, схоже, намічаються приємні зміни.

Скорпіон – Якщо ви давно мали намір поговорити з начальством про перехід на нову посаду або підвищення заробітної плати, яке ви без сумніву заслужили, ловіть момент: сьогодні воно задовольнить ваші прохання.

Стрілець – Для вас сьогодні – як ні в який інший день – важливо розставити пріоритети і чітко ним слідувати: швидше за все, на першому місці повинні бути професійні інтереси, а побутові – на другому і навіть третьому.

Козеріг – Будь-які зустрічі, які ви заплануєте на цей день, виявляться надзвичайно вдалими – причому це стосується як ділових переговорів, так і романтичних побачень, які сміливо можна призначати на вечір.

Водолій – До отриманого від начальства завдання необхідно поставитися з максимальною увагою та старанністю: від того, як ви його виконаєте, безпосередньо залежатимуть ваші професійні перспективи.

Риби – Не питайте порад самі і не прислухайтеся до того, що будуть говорити вам оточуючі за своєю ініціативою: керуйтеся власними міркуваннями – так ви зробите мінімум помилок.

You cannot copy content of this page