fbpx

Ранковий гороскоп на 13 травня для кожного знаку зодіаку

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 травня 2022 року

Овен
Сьогодні ви будете ніжним, люблячим… У вас є два варіанти: або розкрити свої почуття повністю, щоб не залишалося неясностей, або сидіти і мовчати.

Телець
Ви мали плани на сьогодні? Забудьте про них. Вам сьогодні по секрету повідомлять щось таке, що повністю перекриє ваш день, якщо не життя.

Близнюки
Сьогодні вас будуть відчайдушно відволікати від виконання обов’язків, а потім докоряти за те, що ви щось не встигли зробити. День чреватий скандалом. Намагайтеся не піддаватися на провокації.

Рак
Не варто намагатися обмежувати пориви своєї дотепності та життєрадісності, навіть якщо вони здаються дещо гіпертрофованими навіть вам особисто. Можна ж хоч раз на рік дозволити собі пустувати вдосталь.

Лев
Якщо сьогодні ви зберете гостей, або самі опинитеся чиїмось гостем, то нудьгувати вам не доведеться. Вечірки та застілля – найкраще заняття на цей день.

Діва
Ви по магазинах любити ходити? Якщо так, то візьміть когось із собою, і вперед. Розважіться, особливо якщо цінники шануєте уважно. Там, справді, багато цікавого.

Терези
Вас, схоже, збираються надути. Хоча, можливо, це виявиться безневинним дружнім розіграшом.

Скорпіон
Навіщо запитувати, якщо відповідь і так відома? Сьогодні вам не потрібні чужі поради та стороння допомога. Постарайтеся тільки відмовитися від них більш-менш ввічливо.

Стрілець
Намагайтеся сьогодні не показувати нікому свою спину. Це досить вразливе місце, а нині на вас можуть напасти в тому чи іншому сенсі цього слова.

Козеріг
Найкраще, що ви могли б зробити сьогодні – це перечекати, заощаджуючи сили. Можна звичайно спробувати прорватися прямо зараз, але користі від цього буде небагато.

Водолій
Сьогодні у вас відкриється дар переконання. Постарайтеся скористатися ним максимум, поки не закрився.

Риби
Будьте відкриті для різних альянсів – спільні дії сьогодні легко координуються і просто повинні бути успішними. Однак не дозволяйте своєму партнеру забути про ваші особисті інтереси, бо він може захопитися власними.

You cannot copy content of this page