fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 13 жовтня для кожного знаку зодіаку

  • від

ГОРОСКОП НА 13 ЖОВТНЯ

Овен

Ділові переговори, призначені на цей день, бажано провести у неформальній обстановці – так би мовити, «без краваток»: зайвий офіціоз не сприятиме порозумінню між партнерами.

Телець

День несприятливий для фізичної активності – насамперед щодо занять спортом: замість звичного припливу сил ви, швидше за все, відчуєте втому, роздратування та апатію.

Близнюки

З емоційними «гойдалями», які випробовуватимуть вас на міцність у цей день, можна і потрібно боротися: намагайтеся зосередитися на хорошому і не сприймати близько до серця негатив.

Рак

Навіть якщо у вас – як вам здасться – з’явиться привід для поганого настрою, не дозволяйте йому розійтися і довести вас до депресії: шукайте хороше у дрібницях – це найкращий спосіб відновити світ у душі.

Лев

Зірки рекомендують вам присвятити другу половину дня відпочинку, але – з однією умовою: він має бути активним, тому безглуздому лежанню на дивані варто віддати перевагу заняттям спортом.

Діва

Проблема у відносинах із близькою людиною, яка вже досить довго псувала вам настрій, несподівано вирішиться начебто сама собою: все налагодиться, начебто й не існувало напруженості.

Терези

Благодійність, звичайно, справа добра, але, займаючись нею, бажано пам’ятати і про свої інтереси: якщо ви про себе не подумаєте, ніхто про вас не подумає, тому грамотно розставляйте пріоритети.

Скорпіон

Чим би ви не займалися цього дня, пам’ятайте про просте, але важливе правило, яке має стати вашим девізом: «хочеш зробити добре зроби сам» – нікому не доручайте реалізацію важливих для вас справ.

Стрілець

Головна навичка цього дня – вміння контролювати свої емоції і, як наслідок, вчинки, інакше вже завтра ви будете шкодувати про те, що сказали чи зробили, але відмотати «кіно» назад не зможете.

Козеріг

Вам у цей день зірки дають «добро» на реалізацію нового серйозного проекту: будь-які справи, роботу над якими ви розпочнете сьогодні, виявляться буквально приречені на успіх, тож не витрачайте часу, а дійте.

Водолій

День сприятливий як для освідчень у коханні, так і для пропозицій руки та серця: не варто вірити тим, хто тепер не підходить для того, щоб влаштовувати особисте життя – щастя до речі завжди.

Риби

Перш ніж скласти план на день, включивши до нього безліч пунктів, спочатку зважте свої сили: буде прикро, якщо у розпал робочого дня ви несподівано відчуєте, що вам банально не вистачає запала.