fbpx

Ранковий гороскоп на 14 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Вам, мабуть, здасться, що ви програли, але це не так. Треба трохи почекати. Не починайте сьогодні нічого нового.

Телець

Нині – невідповідний момент, щоб обговорювати свої почуття з не дуже зацікавленою людиною. Вам краще побути на самоті.

Близнюки

Сьогодні основною вашою зброєю буде слово. Намагайтеся надати йому максимальну вагу інтонаційно, і можете не дбати про її смислове наповнення.

Рак

Інтуїція допоможе вам розібратися в тій кількості інформації, яка на вас звалиться. Порадійте скептицизму буде такий стан вам притаманний.

Лев

Ви всі обдумали напередодні, принаймні, повинні були це зробити. Тепер дійте тільки не дуже агресивно, будь ласка.

Діва

Сьогодні вдалими і навіть приємними будуть контакти з Левами, Близнюками та Водоліями. До представників інших знаком зодіаку вам краще не приставати – нічого хорошого з цього не вийде.

Терези

Сьогоднішній день може розпочати чергову смугу невдач. Однак у ваших силах скоротити її тривалість до мінімуму. Невелике розумове зусилля, і надвечір все знову буде гаразд.

Скорпіон

Не стримуйте прагнення до вербального способу передачі інформації. Витонченість вашої манери висловлюватися буде високо оцінена слухачами.

Стрілець

Зупиніться і перепочиньте трохи. Ви так захоплені гонкою, що забули, навіщо біжіть, перекур, можливо, освіжить вам пам’ять. Заодно можете скинути того, хто їде на вашій спині.

Козоріг

Сьогодні ви можете відчути себе незаслужено скривдженим, проте перш, ніж заявляти про це, подумайте, в чому, власне, причина цієї неприємності. Можливо не варто трясти повітря, і краще всерйоз замислитися над необхідністю докорінних змін у власному житті.

Водолій

Сьогодні вам доведеться зайнятися пошуками. Можливо, ви навіть не знатимете, що саме шукаєте, і будете змушені продовжувати це заняття доти, доки, знайшовши щось, не зрозумієте, що воно є шуканим.

Риби

Якщо сьогодні ви відчуєте боязкість, або того гірше вирішите, що ви чогось недостойні – негайно відкидайте цю думку, бо вона від лукавого. Єдине, що від вас сьогодні потрібно – це впевненість у собі.

You cannot copy content of this page