fbpx

Ранковий гороскоп на 14 червня для кожного знаку зодіаку

Овен

Пошукайте корінь проблеми, сьогодні майже останній день, коли його ще можна буде витягти. Потім він піде дуже глибоко і проблема може залишитися з вами назавжди.

Телець

Намагайтеся сьогодні не показувати нікому свою спину. Це досить вразливе місце, а нині на вас можуть напасти в тому чи іншому сенсі цього слова.

Близнюки

Сьогодні вам, можливо, доведеться зіткнутися з проблемою вибору між двома діаметрально протилежними початками. Компромісне рішення типу “ні вашим, ні нашим”, у разі може бути найкращим рішенням.

Рак

Сьогодні те, що зазвичай ховається у підсвідомості, може визирнути на поверхню та когось налякати. Ваша схильність до містицизму нині посилиться.

Лев

Сьогодні ви будете центром загальної прихильної уваги. Тільки не надумайте ображатися, якщо з вас жартуватимуть – це не зі зла.

Діва

Вас турбують не стільки самі ваші проблеми, скільки відсутність участі до вас, як їхнього носія, з боку оточуючих. Це не зовсім чесно, адже і вони мають свої турботи. Це зовсім не означає, що до вас погано ставляться.

Терези

Сьогодні у вашому розпорядженні виявляться ресурси настільки великі, що проблемою буде знайти їм застосування. Однак, краще постаратися зараз, бо ймовірність того, що вони (ресурси) чекатимуть свого часу скільки завгодно, невелика.

Скорпіон

Сьогодні ви знатимете відповіді на всі запитання. Будьте ж прихильними до оточуючих, не приховуйте від них свого знання.

Стрілець

Сьогодні ви будете мучитися жагою далеких мандрівок. Якщо можливості негайно цю спрагу задовольнити у вас напевно немає, мандруйте думкою, вона нічим не обмежена.

Козеріг

Не кажіть сьогодні нічого, у чому ви не впевнені абсолютно залізно. У жодному разі не укладайте парі.

Водолій

Сьогодні вирішення однієї давно забутої проблеми спливе саме, з чистої випадковості опинившись у вас у полі зору. Не сповільніть ним скористатися – коли ще у вас буде така розкішна можливість позбавитися приводу для головного болю.

Риби

Вдалий день. Хоча з першого погляду не скажеш. На вас лежить відповідальна місія пояснити це оточуючим, не давши їм впасти у стан легкої депресії.

You cannot copy content of this page