fbpx

Ранковий гороскоп на 14 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Поправляйте м’язи обличчя, бо сьогоднішній день буде надзвичайно болтологічним. Вам доведеться постійно щось комусь доводити. Якщо ви одесити, то й руками непогано попрацюєте.

Телець

Сьогодні ви, можливо, дивитиметеся на життя з деяким розчаруванням. Ви із задоволенням повісили б на всі двері табличку “Не турбувати, злий собака”.

Близнюки

Ви заслужили заохочення, проте, як відомо, сам себе не похвалиш – ніхто не похвалить. Зробіть собі подарунок самі.

Рак

Всі розмови у вашій присутності будуть сьогодні легко і невимушено, переговори пройдуть успішно та взаємовигідно. Всі навколо будуть з незрозумілої причини прагнути вам сподобатися.

Лев

Сьогодні не варто відвідувати злачні місця, ви не отримаєте від цього жодного задоволення, хоч би як добре вибраний вами заклад. Відкладіть подібні розваги до найкращих часів.

Діва

Сьогодні вам може здорово зашкодити ваша невгамовність. Не треба хапитися за все поспіль, киньте свої сили на щось мінімально корисне.

Терези

Не варто скромничати надмірно. Дозвольте оточуючим курити вам фіміам і дудіти на вашу честь у фанфари. Нехай розважаються, якщо їм так хочеться. Та й вам буде приємно.

Скорпіон

Копаючись у дрібних, нехай навіть важливих деталях, ви ризикуєте не розібратися в самій суті питання. Подивіться на нього скоса і з певної відстані.

Стрілець

Ви наближаєтеся до крайнього терміну, проте поки що можете дозволити собі не поспішати. Але на годинник таки поглядайте. Запізнюватися не у ваших інтересах.

Козоріг

Сьогодні значення матиме не лише те, що ви кажете, але й те, як ви слухаєте. Чим уважніше ви будете, тим більше цікавого та корисного для себе дізнаєтесь.

Водолій

Хоч би що відбувалося, сьогодні ви будете центром загальної уваги. Сховатись від цієї честі не вдасться, доведеться потерпіти.

Риби

Сьогодні можливе виникнення нових зв’язків, деякі з яких залишаться корисними, деякі стануть дружніми. Покажіть себе з найкращого боку.

You cannot copy content of this page