fbpx

Ранковий гороскоп на 14 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 14 ЛИСТОПАДА

Овен

Відчувши нездужання, відкладіть всі домашні справи і відпочиньте: швидше за все, воно пов’язане не з якоюсь недугою, а з перевтомою, тому приємного неробства для лікування буде цілком достатньо.

Телець

День сприятливий для спілкування з усіма, крім найближчих та улюблених людей: є ймовірність того, що ви з ними посваритеся, тому зірки радять створити на цей час хоча б невелику дистанцію.

Близнюки

Як би вам не хотілося думати про щось матеріальне – наприклад, про купівлю речі, про яку ви давно мріяли, пам’ятайте, що на світі є ще й духовна, а нова сукня чи куртка від вас нікуди не втечуть.

Рак

День, коли існуючі проблеми – переважно господарського характеру – вирішуватимуться начебто самі собою, без будь-яких зусиль з вашого боку – час, що звільнився, потрібно присвятити відпочинку.

Лев

Можна – і потрібно – продумувати нові професійні проекти, ідеї яких давно крутяться у вас у голові: постарайтеся прорахувати навіть найдрібніші деталі, тоді вже завтра можна починати втілювати їх у життя.

Діва

Сили, приплив яких ви відчуєте ближче до обіду, призначені для здійснення завтрашнього дня, тому сьогодні їх треба витрачати економно – тільки на найнеобхідніші домашні справи.

Терези

Відпочинок вам сьогодні вкрай необхідний – останнім часом ви надто багато працювали, тому тримаєтеся якнайдалі від робочого столу та плити – найкраще відправитися в парк чи виїхати за місто.

Скорпіон

Цілком несподівано для себе ви отримаєте відповідь на важливе питання, яке турбує вас вже досить давно: вам залишається тільки дивуватися, чому правильна відповідь не спала вам на думку раніше, адже вона очевидна.

Стрілець

Представники вашого знака часто здаються навколишнім самовпевненими особами, але тільки ви самі знаєте, що це не так: сьогоднішній день сприятливий для підвищення самооцінки, яка вам потрібна.

Козеріг

Прибуток, який – незважаючи на вихідний день – може надійти на ваш рахунок, здивує своєю щедрістю, тому мотивує вас на чергові професійні подвиги, які ви так любите робити.

Водолій

Навколишні будуть налаштовані позитивно, тому спілкування з ними перетвориться на справжнє свято: насамперед це стосується друзів та коханих, але порадують навіть зовсім сторонні люди.

Риби

Якщо ви давно збиралися придбати потрібну в господарстві річ, кращого дня, ніж сьогоднішній, вам не знайти: покупка не тільки порадує вас, а й служитиме довго – як то кажуть, вірою та правдою.

You cannot copy content of this page