fbpx

Ранковий гороскоп на 14 лютого для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 14 ЛЮТОГО

Овен – Найкращий спосіб прожити сьогоднішній день не лише спокійно, а й зі смаком – максимально відгородитися від навколишнього світу, який сьогодні буде буквально переповнений агресією: не можна допускати сварок та скандалів.

Телець – Сьогодні не варто нікому нічого доводити: навіть якщо ви сто разів маєте рацію, все одно вам не вдасться в неспотвореному вигляді донести до інших свою точку зору, а от започаткувати конфлікт можна буде легко.

Близнюки – Зустрічі з друзями, посиденьки з родичами та романтичні побачення, намічені на цей день, краще перенести на кілька днів: сьогодні сила взаємного нерозуміння настільки сильна, що сварка неминуча.

Рак – Сьогодні – втім, як і завжди – представникам вашого знака дуже важливо стежити за тим, що вони кажуть: образити людину необережним словом чи жартом виявиться дуже легко, а ось примирення триватиме тривалий час.

Лев – Постарайтеся не звертати уваги на висловлювання людей – вони спробують викликати у вас негативні емоції, тому найкращим засобом боротьби з ними виявиться ваша байдужість, на яку вони ніяк не очікують.

Діва – До пропозиції отримати щось, нічого не зробивши натомість, слід ставитися з максимальною обережністю: бажано згадати про те, що безкоштовний сир лежить тільки в мишоловці.

Терези – Не хочете залишитися винними в конфлікті, до якого ви не маєте жодного відношення, не втручайтеся в чужі конфлікти: повірте, ворогуючі сторони чудово розберуться і без вас.

Скорпіон – Намагаючись допомогти комусь із оточуючих у професійних чи домашніх справах, ви, по суті, зваліть усі їхні проблеми на себе, внаслідок чого на вирішення власних завдань часу не залишиться.

Стрілець – Ділові зустрічі вам сьогодні навряд чи вдасться провести на високому рівні, тому якщо є хоча б один шанс зі ста перенести їх на інший час, необхідно ним скористатися.

Козеріг – Почувши неприємні висловлювання на свою адресу, подумайте про те, чи важлива для вас думка саме цієї – конкретної – людини, у разі негативної відповіді не приймайте ці слова близько до серця.

Водолій – Занепад сил, який ви можете відчути сьогодні, пов’язаний зі зниженням імунітету, тому не поспішайте хапатися за таблетки – за допомогою вітамінів та свіжого повітря подбайте про захисні сили організму.

Риби – Будьте максимально обережними, вирішуючи фінансові питання: сьогодні не найкращий день для таких операцій, оскільки найімовірніше отримати збиток, а не прибуток, тож бажано перенести їх на пару днів.

You cannot copy content of this page