fbpx

Ранковий гороскоп на 14 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 14 ВЕРЕСНЯ

Овен

Яким би насиченим справами не був день, постарайтеся знайти час для відпочинку – найкраще післяобіднього, це допоможе вам максимально швидко відновити витрачені зранку сили.

Телець

Будь-які можливості, які нададуть вам сьогодні зірки, необхідно використовувати виключно в благих цілях – будь-яка дія, спрямована на заподіяння шкоди будь-кому, відразу ж повернеться бумерангом.

Близнюки

Заздрість, яку можуть продемонструвати сьогодні люди, які є вашими друзями, може всерйоз вас вразити – не варто переживати, поставтеся до чужих слабкостей із розумінням.

Рак

Сьогодні доля дасть вам важливі підказки щодо того, як вирішити життєву ситуацію, що склалася – непросту – життєву ситуацію: головне, помітити та проаналізувати їх, зробивши правильні висновки.

Лев

В оточуючих – точніше, в їх поведінці – ви сьогодні зможете впізнати самих себе: те, що вам категорично не сподобається, потрібно взяти до уваги і – хай і не одразу – обов’язково виправити.

Діва

Поповнити запас енергії, нестачу якої ви можете відчути цього дня, допоможе природа та свіже повітря.

Терези

Перш ніж щось зробити, необхідно ретельно прорахувати можливі наслідки свого вчинку, інакше можна припустити прикру помилку, про яку згодом доведеться пошкодувати.

Скорпіон

Не варто розпочинати реалізацію нових проектів, не закінчивши роботу над старими: енергетичні “хвости” незавершеної роботи будуть постійно тягнути назад, не даючи йти до нової мети.

Стрілець

Незважаючи на приплив енергії, який ви відчуєте зранку, не варто хапатися за всі справи одразу: зробити все заплановане ви все одно не встигнете, тому потрібно зосередитись на одній – важливій – меті.

Козеріг

Досягти бажаних – професійних – результатів може завадити лінощі, яка зовсім несподівано навалиться на вас із самого ранку: постарайтеся її подолати, інакше день мине марно.

Водолій

День несприятливий для переговорів будь-якого – як ділового, так і особистого – характеру, партнерам не вдасться порозумітися, а отже, витрачені сили і час будуть витрачені даремно.

Риби

Братися за серйозні професійні справи сьогодні не варто – надто багато перешкод виникне у вас на шляху, краще навести лад у документах, бо в них давно вже не можна знайти потрібних.

You cannot copy content of this page