fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 14 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 14 ЖОВТНЯ

Овен

Небажано відповідати агресією на агресію: дайте людині відчути силу власної злості, «віддзеркаливши» її –для цього цілком просто не помітити її зухвалої поведінки.

Телець

Рідкісний дар красномовства, яким нагородять вас зірки цього дня, дозволить переконати у своїй правоті навіть найупертіших і найнезговірливіших опонентів: вам вдасться знайти потрібні докази та аргументи.

Близнюки

День, коли потрібно жити своїм розумом: прислухатися до чужих порад небажано, особливо якщо вам активно їх нав’язуватимуть: подумайте, в чому полягає інтерес того, хто це робить.

Рак

Час є сприятливим для роботи над помилками – як у професійному, так і в особистому відношенні: проаналізувавши вчинки останнього часу, ви легко зрозумієте, що і де зробили не так.

Лев

Не варто робити своїм кредо єзуїтський слоган про те, що ціль виправдовує кошти: можливо, сьогодні він дозволить вам досягти бажаного, але згодом вам не дорікне в цьому лише лінивий.

Діва

Велика ймовірність того, що хтось із близького оточення спробує переконати вас, змусивши вчинити не так, як ви хотіли: не варто цього робити – жаль, яке ви випробуваєте пізніше, виявиться запізнілим.

Терези

Будь-яка справа, за яку ви сьогодні візьметеся, необхідно спочатку ретельно обміркувати і проаналізувати можливі сценарії його розвитку, і тому діяти: велика ймовірність неприємних «сюрпризів».

Скорпіон

Добро, зроблене вами сьогодні іншим людям, тут же повернеться до вас збільшеним у рази, тому не варто скупитися – врешті-решт ваша благодійність, якщо можна так висловитися, швидко «окупиться».

Стрілець

Присвятіть вільний від роботи час побутовим клопотам: вони дозволять вам не тільки впорядкувати та ушляхетнити навколишній простір, а й налаштуватися на позитивний і благодушний лад.

Козеріг

Час, проведений вдома з близькими людьми, може, всупереч очікуванням, призвести до сварок і, як наслідок, охолодження у стосунках: використовуйте сьогодні для того, щоб відпочити від своїх домашніх.

Водолій

День – зрозуміло, за наявності такої можливості – краще провести на самоті: спілкування з людьми може призвести до неприємних ексцесів – наприклад, сварок та конфліктів, які не одразу вдасться врегулювати.

Риби

Не варто приймати важливих рішень у професійній – і особливо в особистій сфері – вони виявляться помилковими, а виправити їх, швидше за все, вже не вдасться – запущений процес неможливо буде зупинити.