fbpx
Цей день Гороскоп Ранковий гороскоп на 14 жовтня для кожного знаку зодіаку

Ранковий гороскоп на 14 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 14 ЖОВТНЯ

Овен

Небажано відповідати агресією на агресію: дайте людині відчути силу власної злості, «віддзеркаливши» її –для цього цілком просто не помітити її зухвалої поведінки.

Телець

Рідкісний дар красномовства, яким нагородять вас зірки цього дня, дозволить переконати у своїй правоті навіть найупертіших і найнезговірливіших опонентів: вам вдасться знайти потрібні докази та аргументи.

Близнюки

День, коли потрібно жити своїм розумом: прислухатися до чужих порад небажано, особливо якщо вам активно їх нав’язуватимуть: подумайте, в чому полягає інтерес того, хто це робить.

Рак

Час є сприятливим для роботи над помилками – як у професійному, так і в особистому відношенні: проаналізувавши вчинки останнього часу, ви легко зрозумієте, що і де зробили не так.

Лев

Не варто робити своїм кредо єзуїтський слоган про те, що ціль виправдовує кошти: можливо, сьогодні він дозволить вам досягти бажаного, але згодом вам не дорікне в цьому лише лінивий.

Діва

Велика ймовірність того, що хтось із близького оточення спробує переконати вас, змусивши вчинити не так, як ви хотіли: не варто цього робити – жаль, яке ви випробуваєте пізніше, виявиться запізнілим.

Терези

Будь-яка справа, за яку ви сьогодні візьметеся, необхідно спочатку ретельно обміркувати і проаналізувати можливі сценарії його розвитку, і тому діяти: велика ймовірність неприємних «сюрпризів».

Скорпіон

Добро, зроблене вами сьогодні іншим людям, тут же повернеться до вас збільшеним у рази, тому не варто скупитися – врешті-решт ваша благодійність, якщо можна так висловитися, швидко «окупиться».

Стрілець

Присвятіть вільний від роботи час побутовим клопотам: вони дозволять вам не тільки впорядкувати та ушляхетнити навколишній простір, а й налаштуватися на позитивний і благодушний лад.

Козеріг

Час, проведений вдома з близькими людьми, може, всупереч очікуванням, призвести до сварок і, як наслідок, охолодження у стосунках: використовуйте сьогодні для того, щоб відпочити від своїх домашніх.

Водолій

День – зрозуміло, за наявності такої можливості – краще провести на самоті: спілкування з людьми може призвести до неприємних ексцесів – наприклад, сварок та конфліктів, які не одразу вдасться врегулювати.

Риби

Не варто приймати важливих рішень у професійній – і особливо в особистій сфері – вони виявляться помилковими, а виправити їх, швидше за все, вже не вдасться – запущений процес неможливо буде зупинити.

Related Post

Гороскоп на 2022 рік за Знакам ЗодіакуГороскоп на 2022 рік за Знакам Зодіаку

Гороскоп на 2022 рік за Знакам Зодіаку Астрологи розповіли, яким буде 2022 рік для кожного з Знаків Зодіаку. Постарайтеся взяти на озброєння поради експертів, щоб знати, що вас може очікувати

Думки Овнів, знаки Риб і зміни у Левів: детальний гороскоп на 14 грудняДумки Овнів, знаки Риб і зміни у Левів: детальний гороскоп на 14 грудня

Загальний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 грудня 2021 року Овен Навколишніх хлібом не годуйте – дай вплинути на вашу думку. Бог із ними, нехай впливають, може, що корисне

Доходи Овнів, емоції Близнюків та навички Дів: докладний гороскоп на 7 лютогоДоходи Овнів, емоції Близнюків та навички Дів: докладний гороскоп на 7 лютого

Астрологи розповіли, що очікується від цього зимового дня ОВНИ У ОВНІВ доходи будуть пов’язані з торгівлею, перевезеннями та взаємодією з іноземними партнерами. Також сильно починає зростати роль друзів у ваших