fbpx

Ранковий гороскоп на 15 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні ви будете мучитися жагою далеких мандрівок. Якщо можливості негайно цю спрагу задовольнити у вас напевно немає, мандруйте думкою, вона нічим не обмежена.

Телець

Сьогодні свободу ваших дій нічого не обмежуватиме. Якщо ж щось таки спробує – женіть геть, ви маєте на це повне право.

Близнюки

Сьогодні ви матимете можливість та сили вплинути на життя інших людей. Скористайтеся цією здатністю мудро.

Рак

Сьогодні вам дуже допоможе здатність зробити комплемент потрібній людині у потрібний момент. Цього буде достатньо, далі все піде як по маслу.

Лев

Сьогодні не ви підкорятиметеся законам природи – вона підкорятиметься вашим. Створіть щось хороше, будь ласка.

Діва

Краще промовчати, ніж сказати зайве. Успіх сьогодні буде з вами доти, доки ви самі його не відштовхнете.

Терези

Сьогодні процвітатимуть дружні стосунки. Якщо ви в сварці з кимось, то сьогодні вам неважко помиритися. Можливо, ви не тільки повернете старих, але й придбаєте нових друзів.

Скорпіон

Вас захлеснула мерзенна липка хвиля агліцького спліну (російської нудьги). Побудьте на людях, отримайте радість спілкування з ближніми. Сьогодні можливий навіть початок чергового роману.

Стрілець

Сьогодні до вас звертатимуться як до дельфійського оракула. Доведеться підтримувати реноме, хоча вам, можливо, далеко не завжди буде зрозуміло, чому люди так прагнуть саме вашої поради.

Козоріг

Зазвичай, досить гармонійні відносини можуть сьогодні перейти в нестійкий стан. Не переборщите, намагаючись втихомирити пристрасті, ситуація може призвести до переходу в затяжний конфлікт.

Водолій

Робіть все, що хочете, якщо це не піде на шкоду навколишньому середовищу і не надто позначиться на сімейному бюджеті. Можливо, навіть дехто з соратників з розумінням поставиться до ваших дій.

Риби

Сьогодні найбільш щасливим буде той, у кого краще розвинена фантазія. Будь-яку подію можна інтерпретувати по-різному – то хто ж вам заважає розглядати те, що відбувається так, як вам зручно?

You cannot copy content of this page