fbpx

Ранковий гороскоп на 15 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 15 ГРУДНЯ

Овен

Енергію, приплив якої ви відчуєте, незважаючи на її велику кількість, потрібно витрачати з розумом: буде прикро, якщо вона піде на вирішення не головних, а другорядних питань, які б могли почекати.

Телець

Хочете вчинити правильно в будь-якій ситуації – чиніть справедливо: не давайте сильному образити слабкого, і зроблене вами добро неодмінно повернеться вам сторицею.

Близнюки

На шляху до успіху, на який ви заслуговуєте по праву, стоїть ваша двоїстість – ви й самі не завжди знаєте, чого хочете, розриваючись між двома цілями одночасно: вибере ту, що важливіше, і все влаштується.

Рак

Людина, з якою ви познайомитеся цього дня, згодом відіграють важливу роль як у вашому професійному, так і в особистому житті, тому варто звернути на нього особливу увагу.

Лев

Представникам вашого знака – особливо тим, хто обіймає керівну посаду – сьогодні необхідно виявити не лише начальницькі, а й людські якості характеру – увійти в їхнє становище та поспівчувати.

Діва

Не варто на віру приймати слова іншої людини, навіть якщо вона є для вас незаперечним авторитетом: сьогодні і вона може помилитися, а ви під впливом її думки зробите серйозну помилку.

Терези

Доводити іншим свою правоту треба спокійно, оперуючи дохідливими аргументами, а не підвищенням тону і, не дай Боже, лайливими словами – це найгірший спосіб когось у чомусь переконати.

Скорпіон

Не варто користуватися довірою нехитрих людей у своїх цілях: не пройде і двох днів, як ви пошкодуєте про такий вчинок, який самі визнаєте непорядним, але виправити ситуації буде вже неможливо.

Стрілець

Взявшись за реалізацію важливого професійного проекту, не відволікайтеся на вирішення побутових питань – з ними можна почекати, а від основного заняття краще не відволікатися.

Козеріг

На цей день – і особливо на вечір – можна призначати будь-які зустрічі як ділового, так і професійного характеру: перші принесуть домовленості з будь-яких питань, а другі – ще й приємні сюрпризи.

Водолій

Розмовляючи з начальством, використовуйте все своє красномовство, а заразом і властиві вам акторські здібності, тільки так ви зможете переконати його в тому, що задуманий вами проект матиме серйозний успіх.

Риби

До пропозиції зайняти нову – з підвищенням – робочу посаду поставтеся з максимальною увагою: насамперед зважте свої сили – треба розуміти, чи вистачить їх на тривалу професійну “дистанцію”.

You cannot copy content of this page