fbpx

Ранковий гороскоп на 15 липня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 15 ЛИПНЯ

Овен
Сьогодні ви будете досить і собою, і навколишнім світом: треба визнати, що підстави для такої гармонії у вас будуть – будь-яка справа, за яку ви візьметеся, швидко налагодиться і принесе очікувані результати.

Телець
Матеріального очищення – якщо хочете, катарсису – допоможе досягти будь-якого виду мистецтва: якщо у вас не буде можливості сходити до театру, почитайте вірші поета, томик якого давно не брали з полиці.

Близнюки
Дратівливість по дрібницях, яку ви можете відчувати сьогодні, вимотує вас, позбавивши сил і енергії, необхідної для роботи, тому краще стримуватись і не звертати уваги на те, що не подобається.

Рак
Використовуйте вільний час – навіть кілька хвилин – для занять улюбленою справою: це не тільки підніме вам настрій, а й дозволить повірити у свої сили не лише у професійному плані.

Лев
Постарайтеся спланувати день таким чином, щоб усі важливі справи встигнути завершити до обіду – після обіду друга половинка може вимагати приділити їй увагу та відмови не прийме.

Діва
День сприятливий для офіційного оформлення стосунків з коханою людиною: можна освідчуватися в коханні, робити пропозицію руки та серця, оголошувати про заручини та вирушати до загсу.

Терези
Найголовніше сьогодні – утримувати душевну рівновагу та не допускати поганих побажань на адресу інших людей: якщо вам здасться, що ви зіткнулися з чимось неприємним, переключіть увагу на позитив.

Скорпіон
День сприятливий для того, щоб намітити цілі на найближче майбутнє, а заразом і визначити способи їх досягнення.

Стрілець
Не давайте втягнути себе у вирішення чужих проблем – це може призвести до небажаних для вас результатів, коли ви, несподівано для себе, замість помічника перетворитеся на винного.

Козеріг
Вирішення важливої ​​проблеми, над якою ви б’єтеся вже досить давно, може прийти несподівано легко – начебто само собою, насправді так нагадає про себе вашу підсвідомість.

Водолій
Необхідно дбайливо і відповідально поставитися до свого здоров’я: всіх справ все одно не переробиш, тому не варто працювати за двох – нічого, крім перенапруги, такий режим не дасть.

Риби
Приділіть максимум уваги близькій людині – сьогодні їй особливо важливо відчути, що ви не тільки любите її, а й готові піклуватися про неї за будь-яких обставин.

You cannot copy content of this page