fbpx

Ранковий гороскоп на 15 лютого для кожного знаку зодіаку

Овен – Добре мати можливість робити все, що хочеться, але чомусь швидко набридає. Направте свою шалену енергію на те, щоб зробити щось, що хочеться комусь іншому.

Телець – Ситуація, в якій ви знаходитесь, загрожує раптовою зміною обставин, з усіма неприємними наслідками, що звідси випливають. Будьте готові до змін.

Близнюки – Сьогодні у вас буде можливість вибору, однак вибирати, очевидно, доведеться між “погано” та “ще гірше”. Втім, це ще не причина для розладу – ви принаймні знатимете, з чим зіткнетеся.

Рак – Сьогодні вам буде досить складно впоратися із власною мовою. Не те, щоб він заплітався – навпаки, його доведеться старанно тримати у вуздечку, а то він такого наговорить.

Лев – Сьогодні ви будете до непристойності розважливі та практичні. Не варто бути таким старанним, згадайте про радощі життя.

Діва – Сьогоднішній день хороший для подарунків. Вони будуть прийняті із захопленням, у чому б вони не полягали.

Терези – Сьогоднішнім днем ви насолоджуватиметеся з ранку до вечора, смакуючи кожну мить. Особливо гарним буде вечір, проведений не на самоті.

Скорпіон – Рекомендуємо нині не надто дослухатися думки народних мас, бо сьогодні вона буде ще далі від істини, ніж зазвичай. Крім того, злісне воно якесь.

Стрілець – Те, що ще вчора здавалося абсолютно нереальним, сьогодні може стати дійсністю. Треба лише докласти до цього мінімальних зусиль.

Козеріг – Найкраще, що ви могли б зробити сьогодні – це перечекати, заощаджуючи сили. Можна звичайно спробувати прорватися прямо зараз, але користі від цього буде небагато.

Водолій – Сьогоднішній день буде спокійним та неквапливим. Ви цілком можете собі дозволити відключитися від реальності і досхочу поблукати полями своєї уяви, віддаючись мріям.

Риби – Не поспішайте прискорювати спокійний перебіг поточної інтриги, щоб не перетворити малопомітний поки безлад на щось, що більше скидається на первозданний хаос.

You cannot copy content of this page