fbpx

Ранковий гороскоп на 15 травня для кожного знаку зодіаку

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 травня 2022 року

Овен
Намагайтеся не поспішати з прийняттям рішень сьогодні. Ситуація ще не досягла свого розвитку тієї точки, коли вам слід виступити зі своєю партією.

Телець
Сьогодні невелике розумове зусилля – і ви будете на коні. Залишилося лише здогадатися, у якому напрямі варто робити цей мозковий штурм.

Близнюки
Найважчим завданням на сьогоднішній день, можливо виявиться підйом з ліжка. Марні спроби придушити відчайдушну позіхання будуть дратувати вас і веселити оточуючих до вечора. Інших проблем не передбачається.

Рак
Сьогодні, напевно, вам доведеться залишити особисті проблеми і потрудитися на благо широкому загалу. Можна спробувати викрутитися, проте вам надто довго про це нагадуватимуть.

Лев
Будьте розумні, не пиляйте гілку, на якій маєте щастя перебувати. Не так вже на ньому й погано. А як унизу – ще не відомо. Доки.

Діва
Сьогоднішній день надасть вам можливість бути безтурботним та доставить пару-трійку приводів для радості. Проте обов’язками таки нехтувати не слід.

Терези
Сьогоднішній день призначений для прийому внутрішньо та перетравлення великої кількості інформації. Не бійтеся подавитися – не вдасться.

Скорпіон
Сьогодні ви будете заряджені подвійною порцією енергії. Вам, мабуть, навіть автобус наздоганяти не доведеться – скоріше він буде змушений наздоганяти вас. Намагайтеся утилізувати цю енергію у світлу пору доби, якщо ви збережете її до вечора, вам важко буде заснути.

Стрілець
Сьогодні вам доведеться витратити чимало сил та часу на турботу про ближнього. Заняття утомливе, але благородне.

Козеріг
Сьогодні вас може відвідати деяке невиразне занепокоєння, яке прийнято називати поганим передчуттям. Не те, щоб йому слід було вірити, але деяку обережність у тій сфері, на яку воно вказуватиме, слід виявити.

Водолій
Сьогодні ви твердо уявлятимете, що ви хочете отримати в результаті своїх праць. Ви отримаєте бажане, якщо жодного разу не сумніваєтеся у необхідності його отримати.

Риби
Мрії йдуть за вами невідступно, весь день не даючи спокою. Ніщо не буде вас так дратувати як банальність. Ну що ж, це той самий настрій, коли можна зробити щось корисне.

You cannot copy content of this page