fbpx

Ранковий гороскоп на 15 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 15 ВЕРЕСНЯ

Овен

Зірки радять знімати негатив нинішньої місячної доби активними діями: найкраще затіяти в будинку генеральне прибирання вона стане символом очищення та налаштує вас на оптимістичний лад.

Телець

Не дозволяйте агресивно налаштованим людям вивести вас із себе і таким чином підживитись вашою енергією: просто не реагуйте на їхні провокації, тоді вони дуже швидко від вас відстануть.

Близнюки

Щоб зосередитися на вирішенні важливого питання, необхідно провести хоча б трохи часу на самоті – серед людей зробити це буде важко, вас відволікатимуть не лише їхні слова, а й мовчання.

Рак

Зірки не радять вам залишати свій будинок, який ви сьогодні відчуватимете справжньою фортецею: якщо взяти відгул не вдасться, постарайтеся якнайшвидше закінчити всі свої справи і повернутися в рідні стіни.

Лев

Будьте обережні, спілкуючись з новими людьми у своєму оточенні, швидше за все, вони зовсім не ті, за кого себе видають, а тому можуть становити небезпеку для вас – не варто ризикувати даремно.

Діва

Небажано брати і давати гроші в борг: у першому випадку у вас виникнуть проблеми з їх поверненням, а в другому ви можете довго їх не побачити, тому придумайте привід для відмови.

Терези

Незважаючи на свою врівноваженість, ви сьогодні зазнаєте напливу емоцій, які штовхнуть вам на непродумані вчинки: щоб не стати їхньою жертвою, покличте на допомогу стриманість.

Скорпіон

Чим ширшим буде коло вашого спілкування, тим вища ймовірність серйозної сварки з кимось із близьких друзів: уникнути такого сценарію вдасться лише тим, хто відмовиться від зустрічей і навіть телефонних розмов.

Стрілець

Повна відсутність взаєморозуміння з іншими – навіть близькими – людьми говорить про те, що домовлятися з ними про що б там не було – порожня витівка, тому з проханнями сьогодні краще ні до кого не звертатися.

Козеріг

Не варто давати комусь обіцянки, навіть якщо люди будуть вас до цього змушувати: стримати слово, швидше за все, не вдасться, а от виправдовуватися і вибачатися доведеться довго – не найприємніше заняття.

Водолій

Зірки рекомендують вам провести ревізію в будинку чи квартирі: розсортувавши речі, а також вибравши та викинувши ті, якими давно не користуєтесь, ви очистите енергетику свого житла.

Риби

Від зустрічі з коханою людиною цього дня краще відмовитись: будь-яка дрібниця – необережне слів чи натяк – можуть призвести до серйозного скандалу, після якого складно буде помиритися.

You cannot copy content of this page