fbpx

Ранковий гороскоп на 16 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні ваша думка може занадто часто змінюватися протягом дня, тому, перш ніж щось робити, вам варто сім-вісім разів подумати. А ще краще, спитати когось.

Телець

Сьогодні ви можете дозволити собі розкіш піти на певний ризик. Подібна поведінка буде виправдана, головне, щоб вона не стала звичкою.

Близнюки

Якщо вас сьогодні потрапить до центру загальної уваги, постарайтеся використати момент з максимальною вигодою. Хто знає, чи скоро ще подібна нагода підвернеться?

Рак

Стережіться геніальних ідей, особливо чужих. Зі своїми ще можна якось розібратися, а решта сьогодні будуть особливо божевільними.

Лев

Намагайтеся звести до мінімуму особисті контакти. Сьогодні ви будете дещо нестримні в емоційному відношенні, так що, бажаючи зберегти прийнятні відносини з навколишнім світом, краще користуватися послугами паперу або електронної пошти, на крайній край – телефону.

Діва

Піддайтеся наказу обставин, пливіть за течією. Все складеться так, як має бути, і вашої допомоги при цьому не знадобиться.

Терези

Сьогоднішній день буде для вас надзвичайно вдалим у сенсі придбання корисних знайомств. Можливо, з першого погляду вони такими і не здадуться, але в майбутньому неодмінно виправдають себе.

Скорпіон

Не дозвольте впертості чи нерозуміння, а цим ви й грішитимете сьогодні, приректи вас на самоту. Краще поступитися.

Стрілець

Переконайтеся, що ви повністю від голови до п’ят, перш ніж показуватися комусь на очі. Сьогодні вас здолає розсіяність, і ви цілком можете вийти з дому в капцях.

Козоріг

Сьогоднішній день треба провести вдвох. А з ким – вибирати вам. Виберете правильно – запам’ятайте цей день надовго.

Водолій

Сьогодні вам може зустрітися щось, що ви не зможете знайти раціонального пояснення. Втім, це навряд чи зможе вас налякати, адже привиди не кусаються.

Риби

Сьогодні вам доведеться прийняти якесь рішення, причому бажано цю справу не відкладати, бо знайдеться комусь прийняти його за вас. Життя не стане вас чекати, якщо вам спаде на думку затриматися.

You cannot copy content of this page