fbpx

Ранковий гороскоп на 16 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Можливо, вам варто бути дещо м’якшим. Ви схильні пред’являти занадто високі вимоги як до себе, так і до інших. А цього люди не люблять.

Телець

Не варто недооцінювати успіх, який випав на вашу частку. По-перше, ви позбавляєте себе задоволення, а по-друге, вона (удача) і образитися може. Якщо її тут не цінують…

Близнюки

Зосередьте свої сили на одному питанні, тільки в цьому випадку день не мине даремно. Найменше відволікання убік – і всі ваші зусилля підуть прахом.

Рак

Сьогодні вас підганятимуть дрібні та невідкладні проблеми. Наскільки б ви не поспішали, постарайтеся рухатися обережно, дрібними кроками, бо є можливість зайти зовсім не в той степ.

Лев

Сьогодні саме той день, про який ви потім скажете “Не було б щастя, та нещастя допомогло”. Що б нині не сталося – хепі енд вам забезпечений.

Діва

Цей день варто присвятити коханим. Їм, безумовно, краще присвячувати всі дні, але сьогоднішній просто необхідно.

Терези

Сьогодні вам, можливо, доведеться стати на захист сили, яка незмірно більша за вас. Коли все закінчиться благополучно, не забудьте пред’явити цій силі рахунок.

Скорпіон

Сьогодні вам можна буде діяти лише в тому випадку, якщо ви абсолютно переконані у власній правоті. Інакше вас заїдять сумніви.

Стрілець

Якщо хтось очікує, що сьогодні ви виконуватимете його розпорядження, то він помиляється. Сьогодні ви будете неймовірно вперті, і скоріше змусите весь світ танцювати під власну дудку, ніж поступитеся позиції хоч на йоту.

Козеріг

Сьогодні вам знадобиться хороший друг. Якщо це можливо, варто попередити його заздалегідь, бо часу ви заберете у нього досить багато.

Водолій

Сьогодні вам повинен представитися напрочуд зручний випадок, щоб відновити колись здані позиції. Не пропустіть його, наступний може бути нескоро.

Риби

Сьогодні люди, налаштовані до вас недоброзичливо, будуть чимось дуже зайняті, і до вашої особи руки у них не дійдуть. Можна встигнути використовувати зручний момент і діяти без перешкод.

You cannot copy content of this page