fbpx

Ранковий гороскоп на 16 лютого для кожного знаку зодіаку

Овен – На те, як розвиватимуться події сьогодні, чималий, щоб не сказати напрочуд великий, вплив справи давно минулих днів. Оскільки минуле вже змінити не вдасться, протягом сьогоднішнього дня в рамках ваших планів запихнути не може бути.

Телець – Сьогодні ви перебуватимете в дуже вдалому становищі, з погляду перспектив на майбутнє. Намагайтеся докласти максимум зусиль, щоб не розгубити, але помножити те, що є.

Близнюки – Сьогодні ви можете дозволити собі піти на ризик, але лише на виправданий. Однак, варто мати на увазі, що, продемонструвавши свою рішучість, ви завоюєте становище лідера, хочете ви того чи ні.

Рак – Ви, як Летючий Голландець, весь час у дорозі, і майже завжди без певної мети. Бути легким на підйом, звичайно, непогано, проте не настільки ж легким, щоб вас зносило найменшим подихом вітерця.

Лев – Сьогоднішній день не дуже добре підходить для ведення переговорів та інших ділових бесід, натомість ідеальний для здійснення вже обговорених завдань. Чим і варто зайнятися.

Діва – Сьогодні, намагаючись зробити щось корисне, ви просто загубите час. Займіться краще чимось приємним. Поєднати не вдасться.

Терези – Будь-які стосунки припускають як певні жертви, і отримання деякої вигоди. Отже, якщо вас заїли зобов’язання, можете втішати себе свідомістю цього факту.

Скорпіон – Майбутнє формується людськими мріями. Вашими у тому числі. Тому не пошкодуйте часу на їхню ревізію, щоб вашим нащадкам не було за вас соромно.

Стрілець – Сьогодні особливу увагу варто звернути на дрібні технічні подробиці. Глобальні рішення нехай ухвалюють інші.

Козеріг – Оточіть себе людьми, які можуть бути вам корисні. Сьогоднішній день не підходить для благодійності.

Водолій – Рушійною силою сьогоднішніх подій буде ваш власний альтруїзм, чиєсь кумівство. Переважно перший варіант, бо тоді ви зможете те, що відбувається, проконтролювати.

Риби – Сьогодні ви будете схильні чіплятися до оточуючих. Можливо, вони повною мірою на це заслуговують, але вам це честі не додасть, це слід враховувати.

You cannot copy content of this page