fbpx

Ранковий гороскоп на 16 травня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 травня 2022 року

Овен
Стримайте свої бажання. Краще синиця у руці, ніж страус у пустелі.

Телець
Сьогодні вам краще обмежити час спілкування з будь-ким до мінімуму. Особливо це стосується родичів. Інакше велика ймовірність, що ви з ними пересваритеся.

Близнюки
Сьогоднішній день варто провести в компанії добрих друзів та n-ної кількості пляшок пива (де n залежить від розміру компанії). Діяльність творчого характеру нині успішною не буде.

Рак
Сьогодні можете дозволити собі розслабитися, вигнати відчуття недовіри до будь-кого і взагалі відмовитися від неприємних думок. Завтра надолужить.

Лев
Сьогодні ви можете сміливо говорити про свої почуття, це не викличе жодної незручності, якщо, звичайно, розмовляти ви станете з самим предметом ваших зітхань, а не з першим зустрічним.

Діва
Приготуйтеся, вас зіб’є з ніг шквал емоцій. Чужих. Якщо ви здатні зберігати спокій у такій обстановці – ви гігант.

Терези
Якщо ви сьогодні не отримаєте бажаного, то звинувачувати в цьому доведеться виключно самого себе. Інших перешкод не повинно бути.

Скорпіон
Сьогодні ваш голос не буде найгучнішим. Краще зовсім промовчати, ніж безглуздя напружувати зв’язки.

Стрілець
Сьогодні будь-яка зміна буде на краще. Не те щоб усе було настільки погано, що від зміни ситуації можна було б тільки виграти, просто нині – вдалий у цьому відношенні день. Можна, наприклад, сходити в перукарню і при цьому не турбуватися про результат цього сміливого рішення.

Козеріг
Сьогоднішній день може здатися вам нудним, проте відсутність новин сама по собі є гарною новиною. Хоч відпочинете трохи.

Водолій
Сьогодні ваш оптимізм буде настільки сильним, що ви зможете впоратися практично з будь-якою справою. Відсутність страху зазнати невдачі дуже допомагає у роботі.

Риби
Сьогодні вам слід бути обачнішим, балансуючи на тонкій перемичці між гумором і сарказмом. Останній вам успіху у суспільстві не принесе.

You cannot copy content of this page