fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 16 жовтня для кожного знаку зодіаку

Овен

Сьогодні ви будете в центрі уваги людей, які оточуючи вас щодня, аж ніяк не щодня вас помічають. Чим це буде викликано, цікаво знати?

Телець

Сьогодні ви будете гігантською флюктуацією. Навколо вас відбуватимуться найнеймовірніші події. Виходячи з дому, варто захопити відеокамеру, якщо така є – не пошкодуєте.

Близнюки

Вам потрібно відчути себе гостро необхідним. Пошукайте, кому ви могли б допомогти сьогодні. У крайньому випадку переведіть стареньку через вулицю, тільки виберіть старше, а то ще чинити опір стане.

Рак

Проживіть цей день так, ніби це останній день вашого життя, і вам дорогий кожен момент. Відкиньте усілякий прагматизм. Тільки не подумайте нічого поганого – нічого з вами не станеться.

Лев

Сьогодні ваш настрій і самопочуття перебуватиме у більшій залежності від оточуючих, ніж зазвичай. Якщо вас не зустрічають з розкритими обіймами, краще віддалиться відразу, щоб не мучитися головним (або ще яким) болем згодом.

Діва

Впертість – прекрасна розвага, але користі від цього зазвичай небагато. У справах любовних, принаймні його практикувати слід у дуже обмежених кількостях, особливо сьогодні.

Терези

Не погоджуйтесь сьогодні займатися справою, яку вам спробують нав’язати проти вашого бажання. Відмовку завжди можна знайти, а голос совісті не завжди має рацію, ви можете принести набагато більше користі в іншому місці.

Скорпіон

Сьогодні хтось один цілком може заступити собою весь світ і спонукати вас на будь-які діяння. Ви вільні чинити так, як вважаєте за потрібне, і не варто прислухатися до шипіння непроханих порадників.

Стрілець

Те, що ви сьогодні схильні вважати проблемами, такими не є. Це не більше, ніж тимчасові труднощі, у подоланні яких і полягає радість життя. Бо що це за життя – без боротьби?

Козеріг

На вашу увагу сьогодні претендуватимуть усі, починаючи від найближчих родичів, і закінчуючи випадковими знайомими. Комусь явно доведеться відмовити, постарайтеся це зробити тактовно.

Водолій

Сьогодні вам належить наставляти друга/родича на істинний шлях. Бути вам битою… Шкода…

Риби

Сьогодні ви можете впасти в егоцентризм. Недолік поваги до думки інших людей призведе лише до того, що вас ставитимуть із упередженням, незважаючи на те, що до завтрашнього дня ви знову станете нормальною людиною.