fbpx

Ранковий гороскоп на 17 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні вам потрібно продемонструвати свій неповторний стиль. Хочете – в одязі, якщо можете – у справах. Це буде комусь оцінити.

Телець

Сьогодні ви будете сповнені нетерпіння. Зверніть його в дію, так від нього буде хоч якась користь.

Близнюки

Сьогодні ви діятимете з енергією, яка не зможе не здивувати тих, хто вас знає. Їхнє здивування, у свою чергу, ще сильніше підстьобне вашу активність. Будьте обережні зі здоров’ям, ви ризикуєте перепрацювати.

Рак

Сьогодні з вами можуть обійтись досить різко. Однак якщо ви наважитеся дати волю почуттю гумору, про це миттєво пошкодують.

Лев

Сьогодні вам потрібна вся твердість, на яку ви тільки здатні. У навколишньому хаосі ви – єдина людина, яка може привести все в відносний порядок, і розслаблятися зараз явно не час.

Діва

Сьогодні ви можете зіткнутися з такою проблемою, як власна впертість. Перебороти його допоможе свідомість того факту, що воно може дуже здорово зіпсувати стосунки з оточуючими.

Терези

Сьогодні ваша доля цілком і повністю залежатиме від милості ваших власних емоцій. Так що шукати якусь логіку в тому, що відбувається, напевно, не варто – марно.

Скорпіон

Вам слід враховувати різницю між допомогою людині, яка її потребує, і заохоченням безвідповідальної поведінки. Вам просто сідають на шию, якщо вже не сидять.

Стрілець

Сьогодні бажання проявити себе кидатиме вас з крайності в крайність. Поробити з цим нічого не вдасться, головне – постаратися, щоб це не позначилося негативно на взаєминах з оточуючими.

Козоріг

Сьогодні вам варто бути максимально обережним при проведенні найменших фінансових операцій. Можливо, їх краще не здійснювати. Назавтра ви зможете знайти цим же грошам куди краще застосування.

Водолій

Сьогодні настане, нарешті, момент, коли відкладати далі прийняття рішення стане неможливо, бо інакше рішення ризикує залишитися неприйнятим, а ви будете загризені власною совістю.

Риби

Сьогодні поряд з вами відбуватимуться значні зміни, проте особисто вони можуть і не торкнутися, якщо ви самі не виявите такого бажання.

You cannot copy content of this page