fbpx

Ранковий гороскоп на 17 червня для кожного знаку зодіаку

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 червня 2022 року

Овен
Ви схильні впадати в соліпсизм, а цього, мабуть, робити не варто. Навколишні іноді ображаються, коли їм даєш зрозуміти, що вони лише гра вашої уяви. Навіть якщо це так – навіщо ж їх засмучувати?

Телець
Сьогодні все просте, знайоме і корисне у вас викликатиме однозначну реакцію – моторошну нудьгу. Якщо хочете провести цей день весело, доведеться здорово напружити уяву.

Близнюки
Дуже можливо, що сьогодні ви почуватиметеся трохи не у своїй тарілці. Найкращі ліки від цього – компанія старих, випробуваних друзів.

Рак
Ви схильні звалювати на свої плечі ношу набагато важчу, ніж слід. Коли нарешті настане довгоочікуваний перекур, подумайте гарненько, а чи варто продовжувати так само?

Лев
Сьогодні ви можете з повним правом вимагати бажаного, є можливість, що ваші вимоги будуть визнані обґрунтованими і навіть задоволені. Якщо, звичайно, ви не підвищуватимете голос і тупотіти ногами.

Діва
Сьогодні постарайтеся всіляко придушити у собі бажання щось поскаржитися. В іншому випадку обов’язково знайдеться хтось, хто охоче пояснить вам, що ви ж у всьому і винні. Навіть якщо це – правда, настрої вона не покращить.

Терези
Сьогодні найочевидніші речі будуть здаватися вам складними, складні ж елементарними. Саме час для вирішення глобальних питань.

Скорпіон
Поміряйте вашу щедрість, бо вас використовують найбезсоромнішим чином. Як би вам не зобов’язалися те, що ви робите виключно з доброї волі.

Стрілець
Змінити все навколо неважко, проте подальші поліпшення вимагають значно більшої кількості сил, ніж те, яке ви маєте. Залучіть до цього інших процесів.

Козеріг
Сьогодні ви можете відчути себе маленьким та слабким. У такому разі краще сховатися у своїй норі та обмежити контакти з людьми. Ризиковані дії сьогодні не виправдаються.

Водолій
Останнім часом у вас з’явилася тенденція не помічати нічого, крім проблеми, що хвилює вас, чи це робота або питання, пов’язані з особистим життям. Все ж таки постарайтеся згадати, що існує ще й навколишній світ, в якому, незважаючи на обтяжливу екологічну обстановку, все одно непогано.

Риби
Сьогодні у вас буде реальний шанс зробити світ прекраснішим. Правда, не дуже зрозуміло, в чому він полягатиме, але, треба думати, ви й самі здогадаєтеся.

You cannot copy content of this page