fbpx

Ранковий гороскоп на 17 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Ви схильні нещадно виснажувати себе роботою, і даремно. Який сенс примножувати плоди праці своєї, якщо у вас немає можливості насолодитися ними. Влаштуйте собі канікули, хоч би на пару годин.

Телець

Сьогодні баланс у ситуації, що склалася, може змінитися, і, можливо, не в кращий для вас бік. Це тим більше недоречно, що ви будете дещо емоційніше вразливі, ніж зазвичай.

Близнюки

Не варто грати проти правил, ви швидше програєте, ніж досягнете будь-якого позитивного результату. Краще n разів подумати (при n>=2), ніж гірко плакати над розбитим коритом.

Рак

Не варто сьогодні намагатися знайти сенс життя, не допоможе навіть генеральне прибирання, яке давно назрівало. Хоча вона, звісно, ​​не завадить.

Лев

Сьогодні, чим сильніша огида викликатиме у вас те чи інше заняття, тим швидше ви з ним справлятиметеся. Варто скористатися моментом і переробити всі неприємні справи, що накопичилися останнім часом.

Діва

Сьогодні не варто обмежувати себе морально-етичними нормами. Задовольніть пару-трійку своїх бажань, інакше вони вас зі світу зживуть.

Терези

Не кожному подобається ваша манера дій. Якщо ви бажаєте продовжувати в тому ж дусі, доведеться змиритися з перспективою бути остракізму.

Скорпіон

Сьогодні на особисте життя можете не розраховувати. Ні на вечір, ні тим більше на денний час краще нічого не планувати, щоб ніхто не ображався.

Стрілець

Ніхто не зобов’язаний спрямовувати і коригувати ваші дії, тому якщо сьогодні ви сядете в калюжу, то виключно з власної ініціативи. Чим прикидати, на кого б це можна було звалити відповідальність за цей промах, постарайтеся калюжу обійти.

Козеріг

Сьогодні для вас буде практично нездійсненно те, що вимагатиме від вас дисциплінованості та послуху. Не намагайтеся перебороти свою імпульсивність – тільки втомитеся. Їй також можна знайти застосування.

Водолій

Сьогодні вам, можливо, доведеться пояснювати тому, хто вам дорогий, що він у чомусь глибоко помиляється. Намагайтеся зберігати спокій – це неприємно, але не смертельно.

Риби

Повторення мати навчання. Але тільки не в тому випадку, якщо ви досі повторюєте те, що вивчали у початковій школі. Займіться пошуком нових знань, вони можуть вам скоро знадобитися.

You cannot copy content of this page