fbpx

Ранковий гороскоп на 17 липня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 17 ЛИПНЯ

Овен

Поведінка оточуючих може бути непередбачуваною, а найчастіше і неприємною для вас – до ймовірності такого розвитку подій потрібно підготуватися заздалегідь, а потім зробити з нього важливі висновки.

Телець

Перш ніж взятися за складання планів на майбутнє, необхідно детально проаналізувати все зроблене останнім часом – особливо скоєні помилки, без таких висновків важко буде йти далі.

Близнюки

Заздрість, яку ви часто відчуваєте від людей, що оточують вас, сьогодні можуть випробувати навіть ваші друзі – втіштеся тим, що вона свідчить про вашу успішність.

Рак

Нинішній день дуже важливий для представників вашого знака: з нього може початися нова сторінка вашої особистої життєвої історії – головне, зрозуміти, в який бік вам слід рухатися далі.

Лев

Спостереження за людьми, що оточують вас, допоможе вам розібратися в тому, хто дійсно є вам другом, а хто – ні: люди можуть виявити свої справжні наміри, проговорившись і навіть просто промовчавши.

Діва

Втома, яка накотить на вас у цей день, легко “лікується” прогулянками на свіжому повітрі: краса природи вплине на вас психотерапевтичний вплив, знявши депресію і втому.

Терези

День, коли, незважаючи на його вихідний статус, зірки категорично не рекомендують вам лінуватися – будь-яке заняття покращить вам настрій і позбавить сумних думок, особливо якщо йдеться про творчість.

Скорпіон

Сьогодні буде дратувати вас в інших людях: швидше за все, йдеться про ваші власні недоліки, які ви побачите, ніби подивилися в дзеркало.

Стрілець

Щоб не витратити час задарма, заздалегідь розплануйте цей день і дотримуйтесь пунктів цього плану: так ви встигнете зробити все максимум, навіть якщо мова піде про приємні заняття.

Козеріг

Сьогодні у вас можуть виникнути проблеми з концентрацією уваги, тому не варто братися за вирішення серйозних питань – все одно досягти успіху не вдасться, так що краще відпочити.

Водолій

Від переговорів – як професійного, так і особистого характеру – сьогодні краще відмовитись: бажаних домовленостей все одно досягти не вдасться, тому не варто витрачати час та сили на свідомо провальну справу.

Риби

Небажано сьогодні займатися самокритикою і самокопанням: важливих висновків з наслідками, що далеко йдуть, ви все одно не зробите, а ось настрій зіпсуєте, а заразом і самооцінку знизите.

You cannot copy content of this page