fbpx

Ранковий гороскоп на 17 лютого для кожного знаку зодіаку

Овен – Якщо ви великий аматор незалежності, цей день навряд чи буде вашим. Якщо ж ви готові пов’язати своє життя з іншим – чекайте чогось фантастичного.

Телець – Сьогодні ви будете сповнені ентузіазму, але на рідкість розпорошені. Рухи ваші можуть виявитися досить погано скоординованими, тому уникайте крихких предметів.

Близнюки – Навіть якщо ви точно знаєте, що праві, на компроміс піти все ж таки доведеться. “Нормальні герої завжди йдуть в обхід” – швидше прийдете.

Рак – Будь-який експеримент по-своєму ризикований, але не спробуєш не дізнаєшся. Дійте!

Лев – Цілком можливо, що сьогодні ви почуватиметеся трохи не у своїй тарілці. Найкращі ліки від цього – компанія старих, випробуваних друзів.

Діва – Сьогодні вам варто більше довіряти самому собі. Якщо ви щось почуваєте нутром, значить так воно і є.

Терези – У вас є вибір: або ви сідаєте і оплакуєте втрачені можливості, або починаєте активні пошуки нових. Що більше до вподоби?

Скорпіон – Перш ніж вирушати в подорож незвіданими світами, постарайтеся завершити всі наявні невідкладні справи, бо часу вона може зайняти більше, ніж ви припускаєте.

Стрілець – Сьогодні вам варто бути максимально обачним при проведенні навіть найдрібніших фінансових операцій. Можливо, їх краще не здійснювати. Назавтра ви зможете знайти цим же грошам куди краще застосування.

Козеріг – Не займайтеся висловлюванням припущень, це змусить вас виглядати безглуздо і не більше. Сьогодні вам варто говорити лише про те, що ви знаєте напевно.

Водолій – Ви думаєте про когось, і це хтось повністю займає вашу голову, не залишаючи місця для нагальних проблем. Прийде все-таки дещо потіснити цього монополіста.

Риби – Ваша чесність обеззброює. Більше того, вона бентежить людей і ставить їх у незручне становище. Подумайте, чи дійсно ви хочете досягти цього ефекту.

You cannot copy content of this page