fbpx
Цей день Гороскоп Ранковий гороскоп на 17 лютого для кожного знаку зодіаку

Ранковий гороскоп на 17 лютого для кожного знаку зодіаку

Овен – Якщо ви великий аматор незалежності, цей день навряд чи буде вашим. Якщо ж ви готові пов’язати своє життя з іншим – чекайте чогось фантастичного.

Телець – Сьогодні ви будете сповнені ентузіазму, але на рідкість розпорошені. Рухи ваші можуть виявитися досить погано скоординованими, тому уникайте крихких предметів.

Близнюки – Навіть якщо ви точно знаєте, що праві, на компроміс піти все ж таки доведеться. “Нормальні герої завжди йдуть в обхід” – швидше прийдете.

Рак – Будь-який експеримент по-своєму ризикований, але не спробуєш не дізнаєшся. Дійте!

Лев – Цілком можливо, що сьогодні ви почуватиметеся трохи не у своїй тарілці. Найкращі ліки від цього – компанія старих, випробуваних друзів.

Діва – Сьогодні вам варто більше довіряти самому собі. Якщо ви щось почуваєте нутром, значить так воно і є.

Терези – У вас є вибір: або ви сідаєте і оплакуєте втрачені можливості, або починаєте активні пошуки нових. Що більше до вподоби?

Скорпіон – Перш ніж вирушати в подорож незвіданими світами, постарайтеся завершити всі наявні невідкладні справи, бо часу вона може зайняти більше, ніж ви припускаєте.

Стрілець – Сьогодні вам варто бути максимально обачним при проведенні навіть найдрібніших фінансових операцій. Можливо, їх краще не здійснювати. Назавтра ви зможете знайти цим же грошам куди краще застосування.

Козеріг – Не займайтеся висловлюванням припущень, це змусить вас виглядати безглуздо і не більше. Сьогодні вам варто говорити лише про те, що ви знаєте напевно.

Водолій – Ви думаєте про когось, і це хтось повністю займає вашу голову, не залишаючи місця для нагальних проблем. Прийде все-таки дещо потіснити цього монополіста.

Риби – Ваша чесність обеззброює. Більше того, вона бентежить людей і ставить їх у незручне становище. Подумайте, чи дійсно ви хочете досягти цього ефекту.

Related Post

Гороскоп на 8 березня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 8 березня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 8.03.2022 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 8 березня 2022 року Овен Цілком ймовірно, що на даний момент ви можете почуватися розбитими, і особливого бажання працювати

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 січня 2022 року для кожного знаку зодіакуЖіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 січня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 січня 2022 року Кожній жінці необхідно мати козир у рукаві на будь-який випадок життя. Жіночий гороскоп стане у цьому добрим помічником. Астрологи

17 липня 2023 Молодий місяць у Раку: прогноз для кожного знака зодіаку17 липня 2023 Молодий місяць у Раку: прогноз для кожного знака зодіаку

17 липня 2023 року настає молодик у знаку Рака, який перебуватиме в опозиції з планетою Плутон і в тріні з планетою Нептун. Ця астрологічна подія впливатиме на наші емоції, інтуїцію