fbpx

Ранковий гороскоп на 17 серпня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 17 СЕРПНЯ

Овен

Як не банально це прозвучить, але не варто відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні, хоча б тому, що максимально сприятливі для звершень умови цього дня навряд чи повторяться.

Телець

День вдалий для будь-яких справ, але особливо пощастить тим, хто вирішить зайнятися фінансовими операціями: пов’язані з ними документи вдасться оформити легко і швидко, а прибуток виявиться більш ніж солідним.

Близнюки

Зірки наполегливо рекомендують вам згадати про таланти та здібності, якими нагородила вас природа та батьки: сьогодні вони стануть у нагоді вам у реалізації нової та перспективної справи.

Рак

Головна якість, яка знадобиться вам сьогодні, – це впевненість у собі: без неї не варто братися за жодну – навіть найдрібнішу і незначну – роботу, все одно досягти успіху не вдасться.

Лев

Пам’ятайте, кому багато дано, з того багато і запитає: ви майже завжди знаходитесь на крок попереду інших, тому вселяєте іншим повагу – не варто обманювати оточуючих навіть у дрібницях, вони цього не пробачать.

Діва

Останнім часом ви багато уваги стали приділяти матеріальній стороні життя і тому були свої – поважні – причини, тепер настав час згадати про духовну складову – наприклад, про мистецтво.

Терези

До реалізації нового проекту потрібно приступати тільки в тому випадку, якщо завершено всі розпочаті раніше справи, інакше вони гальмуватимуть ваш рух уперед, а значить, ви не досягнете успіху.

Скорпіон

День сприятливий для купівлі та продажу різних речей, але особливо успішними будуть маніпуляції з нерухомістю: якщо ви давно хочете придбати або збути з рук житло, кращого часу вам не знайти.

Стрілець

На якийсь час забудьте про побутові турботи – сьогодні вони, що називається, не на часі: зосередьтеся на професійній діяльності – серйозні прориви в цей час можливі саме тут.

Козеріг

Якщо кохана людина вирішить поговорити з вами про ваше спільне майбутнє, не включайте свій фірмовий прагматизм, а з розумінням поставтеся до його мрій і фантазій.

Водолій

Щоб змінити своє ставлення до речей і процесів, які з якоїсь причини вам не подобаються, спробуйте подивитися на них під іншим кутом: ви будете здивовані, як швидко зміниться ваше ставлення до них.

Риби

Не варто сваритися з близькою людиною тільки тому, що її думка про той чи інший предмет протилежна вашому: прийміть як аксіому той факт, що кожен з нас має право на свою точку зору.

You cannot copy content of this page