fbpx

Ранковий гороскоп на 17 січня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 17 СІЧНЯ

Овен – Перш ніж приступити до реалізації нових проектів, завершіть старі, інакше вони будуть гальмувати ваш рух уперед: витративши трохи часу, ви уникнете серйозних наслідків.

Телець – Хороша прикмета – наведення порядку вдома, особливо якщо це буде пов’язано хоча б з незначною перестановкою меблів: старий комод, що знайшов нове місце в квартирі, приведе до щасливих змін.

Близнюки – Можна приступати до реалізації планів у будь-якій життєвій та професійній сфері, але перевагу варто віддати побутовим клопотам – чому б не приступити до ремонту, на який давно чекає ваш будинок?

Рак – Вибрана вами професійна мета буде до душі не всім вашим колегам, особливо якщо вони заздрять вашим успіхам: не розголошуйте своїх планів доти, доки не досягнете бажаного.

Лев – Складаючи професійні плани на найближче майбутнє, постарайтеся врахувати всі нюанси: буде прикро, якщо якась дрібниця у найнесподіваніший момент зірве вам реалізацію серйозного проекту.

Діва – Приймаючись за роботу над новою справою, ретельно зважте свої сили – їх має вистачити на довгу дистанцію, тому якщо вони раптово вичерпаються, є ризик не довести розпочате до кінця.

Терези – Нерішучість, властива представникам вашого знака, у цей день – не найкраща тактика: постарайтеся якнайшвидше покінчити з сумнівами та коливаннями та почати активно діяти.

Скорпіон – Заплановані на сьогодні справи необхідно виконувати у суворій послідовності, не пропускаючи жодного завдання, інакше проекти чіплятимуться один за одним і перетворяться на снігову кулю.

Стрілець – Навіть якщо вам вдасться зробити серйозний професійний прорив, не варто хвалитися цим перед колегами: деякі, особливо заздрісні, можуть приховати зло і важко сказати, що вони зроблять.

Козеріг – День сприятливий для будь-яких фінансових операцій, але особливо успішними виявляться придбання, тому сміливо можна вирушати на шопінг і купувати те, що давно було в аркуші очікування.

Водолій – Не варто з’ясовувати стосунки з коханою людиною – емоційна нестійкість, яку ви можете відчувати сьогодні, не сприятиме порозумінню та знаходженню спільної мови.

Риби – Не соромтеся просити допомоги – оточуючі, причому це стосується як колег, так і друзів-приятелів – охоче вам її нададуть, тому важливо упокорити гординю, яка зазвичай заважає вам звернутися за підтримкою.

You cannot copy content of this page