fbpx

Ранковий гороскоп на 17 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 17 ВЕРЕСНЯ

Овен

Не відмовляйтеся від виконання важливого завдання, яке спочатку було “розписано” іншому співробітнику: це ваш шанс проявити себе з найкращого боку та заслужити схвалення начальства.

Телець

День сприятливий для будь-якої діяльності: можливі пропозиції нової посади і навіть місця роботи, розширення бізнесу та збільшення прибутку чи зарплати – погодьтеся, ви цього заслужили.

Близнюки

Не дайте дрібницям, на які ви так ласі, збити вас зі шляху істинного: взявшись за справу, не відволікайтеся на перегляд сайтів, що оцінюють останні модні тенденції, інакше нічого не встигнете.

Рак

Будьте справедливі стосовно оточуючих вас, навіть якщо людина, про яку піде мова, чимось образила або зачепила вас – згодом ви можете пошкодувати про власну упередженість.

Лев

Представникам знака – особливо це стосується тих, хто обіймає керівні посади – бажано пам’ятати про те, що, крім посадових інструкцій, існують ще й людські стосунки.

Діва

Не варто засуджувати іншу людину, навіть якщо вчинок, який вона здійснила, не вкладається у вашу картину сприйняття світу: не знаючи всіх обставин її життя, ви не зможете зробити правильний висновок.

Терези

Тим, хто давно мріє позбавитися будь-якої шкідливої ​​звички – наприклад, куріння – кращого часу для цього не знайти: процес порятунку, розпочатий цього дня, піде як по маслу.

Скорпіон

На успіх приречені професійні справи, пов’язані з партнерами: можна і потрібно укладати контракти, здійснювати угоди і підписувати договори: солідні дивіденди будуть вам забезпечені.

Стрілець

Можливо, вам варто замислитися над тим, щоб змінити рід діяльності: велика ймовірність того, що ви займаєтеся зовсім не тим, про що мріяли, а отже, потрібно виправляти існуюче становище.

Козеріг

На сьогоднішній день можна призначати будь-які зустрічі – однаково успішними виявляться як переговори професійної та ділової якості, так і романтичні побачення.

Водолій

Промовистість і переконливість, якими нагородять вас сьогодні зірки, допоможуть вам зробити своїм союзником навіть найупертішого і незговірливого опонента, так що не пропустіть щасливого шансу.

Риби

Сміливо, незважаючи на жодні авторитети, висловлюйте свою думку у професійних питаннях: співробітники і – особливо! – начальство обов’язково оцінять вашу правоту та сміливість.

You cannot copy content of this page