fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 17 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 17 ЖОВТНЯ

Овен

Не варто йти на поводу у людей, які переконуватимуть вас відмовитися від власної точки зору на іншу – ту, яка викликає у вас неприйняття: згодом про це доведеться пошкодувати.

Телець

Успіх цього дня супроводжуватиме вам у всіх сферах життя, але зосередитися все-таки бажано на особистому: сьогодні вам – нарешті – можуть зізнатися у своїх романтичних почуттях.

Близнюки

День, коли можуть активізуватися таємні чи явні недоброзичливці, на яких не варто звертати уваги: ​​їхнє біснування не завдасть вам шкоди, тож не варто витрачати дорогоцінні нервові клітини.

Рак

Знайомства, що сталися в цей час, виявляться не тільки приємними, а й корисними: протекція, яку може створити вам один із цих людей, сприятиме у професійних справах.

Лев

Небажано втручатися в особисте життя своїх друзів і знайомих: навіть якщо вам здаватиметься, що без вашої – у всіх відносинах цінної – поради людині не обійтися, промовчите, якщо вас про неї не попросять.

Діва

Велика ймовірність серйозної сварки з близькою людиною, тому не варто сьогодні замовляти з нею на теми, які зазвичай викликають нервову реакцію з його боку – перенесіть розмову на інший день.

Терези

Поодинці сьогодні не вдасться впоратися з жодним – навіть найпримітивнішим – завданням, тому, вирішивши навести лад у квартирі, підключайте до цього всіх своїх домашніх – так буде швидше і веселіше.

Скорпіон

Необхідно зайнятися очищенням організму від шлаків і токсинів: спосіб позбавити його непотрібних йому компонентів кожен вільний вибирати сам – комусь допоможе дієта, а комусь – детокс-меню.

Стрілець

Допомагати іншим людям варто таким чином, щоб не жертвувати при цьому власними інтересами: інакше можна порушити енергетичну рівновагу між вами та світом.

Козеріг

Можна – і треба – зустрічатися з друзями, особливо старими: з ними можна буде згадати приємні події минулого, піднявши тим самим настрій, який останнім часом погіршився.

Водолій

День, коли головною вашою проблемою стане відсутність взаєморозуміння з людьми, що вас оточують: тим, кому це при всьому бажанні не вдасться, краще на якийсь час стати добровільним самітником.

Риби

День ідеально підходить для спілкування з близькими, яких ви останнім часом рідко балуєте своєю увагою: особливо це стосується літніх родичів, але про кохану людину теж не варто забувати.