fbpx

Ранковий гороскоп на 18 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Процес прийняття великого і важливого рішення запрошується сам собою. Однак, як би вам це не подобалося, все одно доведеться закінчити, інакше рішення залишиться неприйнятим.

Телець

Сьогодні ви, як це не прикро, змушені будете відкласти справу, що має для вас першорядну важливість і зайнятися чиєюсь проблемою, яка абсолютно не має до вас відношення. Челюти, звичайно, не добре, але іноді це необхідно, але які вони насправді?

Близнюки

Сьогодні все буде залежати виключно від вашого бажання. Бажання ж ваші можуть виявитися якими завгодно, але не легковажними. Будьте сміливішими, якщо ви й наламаєте дров нині, то тільки в прямому, а аж ніяк не в переносному значенні.

Рак

Не дуже зручний день для пошуку винних. Більше того, ситуація може виявитися на порядок важче, ніж ви думаєте. Намагайтеся не робити різких рухів.

Лев

Сьогодні вам, можливо, доведеться зіткнутися з чиєюсь непробивною егоїстичністю. Нічого змінити не вдасться, деякою кількістю свого часу пожертвувати таки доведеться.

Діва

Будьте уважні до того, що вам будуть говорити сьогодні, але не обмежуйтесь лише змістом сказаних слів. Багато що сьогодні доведеться розуміти за інтонацією і, можливо, мімікою.

Терези

Візьміть відповідальність за ситуацію. Якщо ви не зробите цього самі, то її покладуть на вас інші і зроблять це в невтішних для вас виразах.

Скорпіон

Сьогодні найкращим чином ви почуватиметеся повністю у що-небудь занурившись. Якщо ви не любитель тривалих водних процедур, це буде книга або авантюра – на вибір.

Стрілець

Що б не трапилося сьогодні, ніщо не зможе затьмарити райдужності вашого настрою. Залишається лише сподіватися, що наступного дня у вас не надто болітиме голова.

Козоріг

Залишайтеся сьогодні ніжною і люблячою – і близькі будуть щасливі, і вам приємно. Остерігайтеся розмов на суперечливі теми – вони можуть перерости в справжні битви, можливо, навіть не без фізичного нападу.

Водолій

Можна сховати голову в пісок – це допоможе, але не вирішить проблему. Ви можете діяти на свій страх і ризик – результат не гарантований. Найкраще пошукати надійних союзників.

Риби

Не відступайте від правил сьогодні, навіть якщо ви поспішаєте. Згодом до вас можуть здорово причепитися, використовуючи це як основу.

You cannot copy content of this page