fbpx

Ранковий гороскоп на 18 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні вам у жодному разі не можна йти напролом. Проламати-то проломите, а що далі? Якщо ви не в змозі належним чином викрутитися, краще зачекайте.

Телець

Сьогодні вам, можливо, доведеться бути дуже уважним до відтінків інтонацій як оточуючих голосів, так і свого власного. Вони будуть означати дуже багато, щоб їх ігнорувати.

Близнюки

Сьогодні вам захочеться одночасно і пуститись в авантюру, і забезпечити собі надійні тили. Проведіть цей день із сім’єю за містом.

Рак

Єдине, що сьогодні від вас потрібно – це бути в потрібному місці, у потрібний час. Правда це завдання, як правило, є нерозв’язним, але раптом пощастить.

Лев

Сьогодні все буде не таким, як здається. Якщо ви перебуватимете у впевненості, що розумієте ситуацію і навіть можете передбачити чиїсь дії, це можна вважати найвірнішою ознакою того, що вам нічого насправді не відомо.

Діва

Якщо у вас є подібне бажання – принесіть користь суспільству. Саме цей вид діяльності нині підходить вам найбільше.

Терези

Сьогодні вам не варто надто голосно та радісно повідомляти про свої досягнення оточуючим. Можете потрапити у незручну ситуацію.

Скорпіон

Суворий, суто науковий підхід до суті проблеми та інтуїтивні рішення повинні йти сьогодні пліч-о-пліч. Не забивайте голову формалізованими схемами, вони допомагають лише тоді, коли працює чуття.

Стрілець

Сьогодні вам нарешті представиться чудова можливість винести на широкий огляд результат своєї праці. Врахуйте, що якщо ви не скористаєтеся, то він виповзе туди сам.

Козеріг

Сьогодні вас, нарешті, наздоженуть відлуння подій, що давно відбулися. Навряд чи це принесе вам велике задоволення, але впоратися з цим треба, і краще зробити це з непроникним виразом обличчя.

Водолій

Навколо вас сьогодні може зібратися дуже багато людей, які рекомендують вам як жити далі, щоб їх можна було виносити. Доведеться пошукати якийсь притулок, інакше цей день не принесе нічого, крім роздратування.

Риби

Якщо ви почуваєтеся жертвою обставин, пошукайте когось із кислим виразом обличчя, і подумайте, чи ви хочете виглядати так само. Не слід шкодувати себе надто сильно.

You cannot copy content of this page