fbpx

Ранковий гороскоп на 18 серпня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 18 СЕРПНЯ

Овен

Енергії вам сьогодні вистачить на все – навіть найзатратніші та найтрудомісткіші проекти, головне, вибирати справи за ступенем їх важливості – це дозволить розумно розпорядитися самотужки і все встигнути.

Телець

Вибирайте іронічне ставлення до подій і оточуючих вас людей: такий погляд допоможе вам знизити градус напруженості, а значить, легко знайти вихід з обставин.

Близнюки

Не варто приймати близько до серця слова сторонніх людей, які вони сьогодні можуть висловлювати, не запитавши, чи цікавить вас їхня думка, проте вони можуть вас поранити, тому краще пропустити їх повз вуха.

Рак

Сьогодні вам необхідно зусиллям волі змусити себе вийти із зони комфорту та залишити свою “раковину” – як у фізичному, так і в моральному – душевному плані, інакше ви нічого не досягнете.

Лев

На сьогоднішній день можна – і потрібно – планувати зустрічі, причому як ділового, так і особистого характеру: у будь-якому випадку вони пройдуть успішно та принесуть саме той результат, на який ви розраховували.

Діва

Хтось може використовувати вас у своїх інтересах, розуміючи, що такій чесній та порядній людині, як ви, повірять беззастережно: будьте обережні, не йдіть на поводу у людей із сумнівною репутацією.

Терези

Досягти поставленої мети зможуть передусім ті, хто чітко визначиться з тим, що йому дійсно потрібно, а без чого можна обійтися: складіть докладний план і дійте.

Скорпіон

Використовуйте будь-яку можливість для того, щоб презентувати себе перед начальством з кращого боку: якщо вам це вдасться, ви можете розраховувати на отримання нового – вигідного – контракту.

Стрілець

Досить заривати свій талант у землю – сьогодні складуться сприятливі умови для того, щоб продемонструвати його оточуючим, насамперед тим, від кого залежать ваші майбутні замовлення та доходи.

Козеріг

Промовистість, яке подарують вам зірки, допоможе вирішити масу ділових і особистих питань – ви легко зможете переконати кого завгодно в чомусь придатно: користуйтеся цим даром тільки в благих цілях.

Водолій

Успіх сьогодні супроводжуватиме вас у всіх життєвих сферах, проте бажано вибрати саме ту, яка в даний період життя для вас важливіша за інших, і починати активно діяти.

Риби

Спілкуючись з оточуючими – друзями чи колегами – не бійтеся відстоювати свою думку: швидше за все, хтось захоче за допомогою маніпуляцій схилити вас на свій бік – не варто піддаватися на них.

You cannot copy content of this page