fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 18 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 18 ВЕРЕСНЯ

Овен

Велика ймовірність того, що оточуючі провокуватимуть вас на негатив, щоб підживитися вашими емоціями – не приносьте їм такого задоволення, не йдіть у них на поводі.

Телець

З’ясування стосунків із близькою людиною, навіть якщо у вас накопичилося взаємне невдоволення, краще перенести на інший день – сьогодні ви ні про що не домовитеся, тільки посваритеся.

Близнюки

До вас можуть дійти плітки про вас, які здадуться, м’яко кажучи, неприємними: не варто реагувати на них емоційно, вони не ваша проблема, а тих, хто їх поширює.

Рак

Відчувши нездужання, не поспішайте панікувати і записуватися на прийом до лікаря: швидше за все, ваш стан зумовлений втомою, а отже, необхідно відпочити – і все як рукою зніме.

Лев

День бажано присвятити підготовці до реалізації нового професійного проекту: написати концепцію та визначитись із планом дій, спрямованих на досягнення поставленої мети.

Діва

Чим більше різних справ ви заплануєте на найближче майбутнє, тим успішніше в результаті виявитеся: намагаючись виправдати власні очікування, ви візьмете будь-яку – навіть найвищу – планку.

Терези

Цього дня необхідно згадати стару, але вірну мудрість, що всіх справ не переробиш, тому дуже важливо присвятити час відпочинку – він дозволить розслабитись та набратися сил на майбутнє.

Скорпіон

День бажано присвятити отриманню нових знань: найближчим часом вони стануть вам у нагоді – час не стоїть на місці, тому дуже важливо залишатися конкурентоспроможними.

Стрілець

Приділіть час рідним людям, які сьогодні, як ніколи, потребуватимуть вашої участі: не сприймайте знаки своєї уваги як обов’язок, особливо якщо йтиметься про старших родичів.

Козеріг

За що б ви сьогодні не взялися – хобі, творчість або побутові клопоти – постарайтеся зробити все на відмінно, тільки в такому випадку ви будете на всі сто відсотків задоволені своєю роботою.

Водолій

День сприятливий для вдосконалень у своєму житлі: можна починати ремонт або хоча б готуватися до нього, а також пересувати меблі чи прикрашати кімнати витворами мистецтва чи антикваріатом.

Риби

Постарайтеся – хоча б на день – долучитися до здорового способу життя: можна – і потрібно – займатися спортом, сідати на дієту та відмовлятися від шкідливих звичок – насамперед куріння.