fbpx

Ранковий гороскоп на 18 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 18 ВЕРЕСНЯ

Овен

Велика ймовірність того, що оточуючі провокуватимуть вас на негатив, щоб підживитися вашими емоціями – не приносьте їм такого задоволення, не йдіть у них на поводі.

Телець

З’ясування стосунків із близькою людиною, навіть якщо у вас накопичилося взаємне невдоволення, краще перенести на інший день – сьогодні ви ні про що не домовитеся, тільки посваритеся.

Близнюки

До вас можуть дійти плітки про вас, які здадуться, м’яко кажучи, неприємними: не варто реагувати на них емоційно, вони не ваша проблема, а тих, хто їх поширює.

Рак

Відчувши нездужання, не поспішайте панікувати і записуватися на прийом до лікаря: швидше за все, ваш стан зумовлений втомою, а отже, необхідно відпочити – і все як рукою зніме.

Лев

День бажано присвятити підготовці до реалізації нового професійного проекту: написати концепцію та визначитись із планом дій, спрямованих на досягнення поставленої мети.

Діва

Чим більше різних справ ви заплануєте на найближче майбутнє, тим успішніше в результаті виявитеся: намагаючись виправдати власні очікування, ви візьмете будь-яку – навіть найвищу – планку.

Терези

Цього дня необхідно згадати стару, але вірну мудрість, що всіх справ не переробиш, тому дуже важливо присвятити час відпочинку – він дозволить розслабитись та набратися сил на майбутнє.

Скорпіон

День бажано присвятити отриманню нових знань: найближчим часом вони стануть вам у нагоді – час не стоїть на місці, тому дуже важливо залишатися конкурентоспроможними.

Стрілець

Приділіть час рідним людям, які сьогодні, як ніколи, потребуватимуть вашої участі: не сприймайте знаки своєї уваги як обов’язок, особливо якщо йтиметься про старших родичів.

Козеріг

За що б ви сьогодні не взялися – хобі, творчість або побутові клопоти – постарайтеся зробити все на відмінно, тільки в такому випадку ви будете на всі сто відсотків задоволені своєю роботою.

Водолій

День сприятливий для вдосконалень у своєму житлі: можна починати ремонт або хоча б готуватися до нього, а також пересувати меблі чи прикрашати кімнати витворами мистецтва чи антикваріатом.

Риби

Постарайтеся – хоча б на день – долучитися до здорового способу життя: можна – і потрібно – займатися спортом, сідати на дієту та відмовлятися від шкідливих звичок – насамперед куріння.

You cannot copy content of this page