fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 18 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 18 ЖОВТНЯ

Овен

За моральною підтримкою сьогодні треба звертатися до друзів: з ними можна буде поговорити на будь-які теми, згадати кумедні події із спільного минулого, а заразом і отримати слушну пораду.

Телець

При вирішенні важливого професійного завдання зосередьтеся на фактах, які люб’язно надасть вам підсвідомість: ви обов’язково згадаєте, яким чином вже відповідали на подібне запитання.

Близнюки

Не давайте людям, які оточують вас, сісти вам на голову і звісити ноги – особливо це стосується колег, але й близькі люди сьогодні навряд чи будуть соромитися, обтяжуючи вас своїми проблемами.

Рак

Знайти відповідь на важливе питання вдасться лише тим, хто правильно його сформулює, інакше доведеться блукати від однієї версії його рішення до іншої, але вони виявляться однаково безнадійними.

Лев

Про що б не попросила вас близька людина – друга чи знайома, постарайтеся не відмовляти їй у допомозі: можливо, в її долі потрібно буде взяти участь матеріально, а можливо, і морально.

Діва

Не варто нікому брехати, навіть якщо вас до цього змушуватимуть обставини: обман дуже швидко вийде назовні, а ви надовго – а, можливо, і назавжди – розпрощаєтеся зі своєю репутацією.

Терези

Відносини з близькою людиною можуть вийти на новий рівень: так, ті, хто давно – але, на жаль, без бажаного результату – зустрічаються, можуть розраховувати на довгоочікувану пропозицію руки та серця.

Скорпіон

Ставши володарем чужої таємниці, не поспішайте розповідати про неї іншим людям, навіть якщо вам здасться, що вона тягне на повноцінну сенсацію – у результаті ви можете потрапити до неприємної історії.

Стрілець

Однією з найбільш затребуваних якостей для людей вашого знака сьогодні стане щедрість: чим більше ви віддасте, тим солідніше буде віддача: вищі сили вміють бути вдячними.

Козеріг

Зайва балакучість ще нікого не доводила до добра – вам варто сьогодні пам’ятати про цю нехитру істину: менше кажіть, якщо, звичайно, не хочете, щоб ваші секрети дізналися всі навколо.

Водолій

Від важливих справ сьогодні бажано відмовитися, а щоб не втрачати дорогоцінний час, займіться наведенням порядку в робочих паперах – останнім часом ви неабияк запустили документацію.

Риби

Небажано гальмувати на шляху до важливої ​​професійної мети: вам може здатися, що дорога до неї нескінченна, а насправді залишилося зробити лише кілька кроків, щоправда, вони вимагатимуть зусиль.