fbpx

Ранковий гороскоп на 19 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 19 ГРУДНЯ

Овен – Представники вашого знаку – люди яскраві, тому не дивно, що вони привертають увагу оточуючих: сьогодні може бути багато агресивних випадів на вашу адресу – намагайтеся максимально ігнорувати їх.

Телець – Спілкування з коханою людиною сьогодні навряд чи виправдає покладені на неї очікування швидше розчарує, тому – якщо, звичайно, є така можливість – краще перенести романтичне побачення на інший час.

Близнюки – День не підходить для вирішення робочих питань: ви можете обмежити спілкування з оточуючими, які сьогодні можуть бути неадекватними, і побути на самоті.

Рак – Сьогодні, як ні в який інший день, важливо стежити за тим, що і як кажете: незаслужено образити когось із оточуючих буде легко, а от загладжувати свою ненавмисну провину доведеться дуже довго.

Лев – Ви любите наполягати на своєму будь-що, але сьогодні не той день, коли треба йти на принцип: не варто витрачати час і нерви на з’ясування стосунків, ні до чого, окрім скандалу з близькими людьми, це не приведе.

Діва – Не вірте на слово першій людині, що трапилася на вашому шляху – так можна стати легкою здобиччю для будь-яких шахраїв, починаючи з циганок-ворожок і закінчуючи професійними аферистами.

Терези – Сьогодні хтось може попросити вас про допомогу, але це не той випадок, коли потрібно, забувши про все, кидатися на допомогу: швидше за все, людина просто хоче перекласти свої проблеми на вас – не погоджуйтесь.

Скорпіон – За серйозні справи сьогодні краще не братися, навіть якщо мова йтиме лише про господарські турботи: у цей день не вдасться влаштувати навіть генеральне прибирання, тож краще за неї не братися.

Стрілець – Небажано спілкуватися з рідними та близькими людьми: велика ймовірність серйозної сварки, яку не так просто нівелюватиме, а її наслідки можуть виявитися воістину руйнівними для стосунків.

Козеріг – Не йдіть на поводу у людей, які спробують вмовити вас зробити вчинок, який здається вам неетичним: аргумент “все так роблять” відзначите відразу – навряд чи ви зможете таким чином заспокоїти своє сумління.

Водолій – Претензії, які сьогодні може висловити вам близький друг, швидше за все, матимуть під собою підстави, тому подумайте над його словами – робота над собою піде вам лише на користь.

Риби – Кращий спосіб не видати чужу таємницю – взагалі не знати її, але вже якщо вас присвятили в обставини чужого особистого життя, постарайтеся не поширюватися з цього приводу – зрештою, це не ваш секрет.

You cannot copy content of this page