fbpx

Ранковий гороскоп на 19 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Робіть сьогодні так, як вам зручно, нехай інші почекають. Хтось може і образиться, але більшість поважає.

Телець

Сьогодні звертайте більше уваги на свій внутрішній голос. Інтуїція нині підвести не має.

Близнюки

Сьогодні думки ваші можуть виявитися дещо сумбурними, почуття – розпатлані, настрій – мінливе. У подібному стані є певна краса, але культивувати його все ж таки не варто.

Рак

Сподівайтеся на краще, але не забувайте про страхування. Можливо, вам вдасться зробити багато чого, не маючи надійної опори, проте варто постелити соломки, щоб не хвилюватися, боячись впасти.

Лев

Сьогодні ви почуватиметеся втраченим, але не засмучуйтесь – ви не єдиний, хто рухається подібно до обезголовленого курчати. Якщо ж вам вдасться зробити щось розумне, можете собою пишатися.

Діва

Виявіть сьогодні максимальну увагу до ділових питань. У вас буде чудово виходити все, що вимагає точності та хорошої концентрації уваги.

Терези

Ви сьогодні будете тим багаттям, у якого так приємно гріти втомлені організми. Це здорово, але кількість організмів, що обігріваються, необхідно регулювати, хоча б з метою збереження власного здоров’я.

Скорпіон

Як відомо, ніщо не трапляється саме собою. Якщо ви вважаєте, що має статися те, те й те, вам слід потурбуватися цим питанням і спровокувати ці події. Просто сидіти і чекати марно.

Стрілець

Проведіть сьогоднішній день із людьми, яких вам приємно бачити. Нехтуючи цією простою потребою організму, ви ризикуєте впасти в мізантропію.

Козеріг

Для того, щоб пощастило у грі, не обов’язково бути невдачливим у коханні. Не варто вважати, що на вашу частку за визначенням повинні діставатися лише неприємності. Сьогоднішній день має переконати вас у зворотному.

Водолій

У любовних справах вам доведеться сьогодні взяти на себе деякі зобов’язання. Але це не так страшно, тим більше що від них завжди можна відмовитися.

Риби

Сьогоднішній день може виявитися для вас надзвичайно дорогим. Врятувати від цієї напасті зможе дружня допомога, що вчасно настала, так що непогано б заздалегідь заручитися чиєюсь підтримкою.

You cannot copy content of this page