fbpx

Ранковий гороскоп на 19 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 19 ЛИСТОПАДА

Овен

До висловлювань оточуючих вас людей потрібно прислухатися лише тому випадку, якщо їх автор є вам авторитетом, думкою інших цілком можна знехтувати, якщо вони погано знають вас, а ви – їх.

Телець

Братися за нові справи, навіть якщо вони здаються вам дуже перспективними, варто лише в тому випадку, якщо у всіх своїх попередніх проектах ви поставили фінальну крапку, а інакше на успіх не доведеться розраховувати.

Близнюки

Зірки обіцяють вам успіх у всіх сферах життя, але особливо плідним обіцяє стати облаштування вашого житла: навіть до такої складної справи, як ремонт, можна починати без побоювання.

Рак

Якщо у вас є заповітна мрія, у цей день можете сміливо приступати до її втілення в життя: обставини складуться максимально сприятливим чином, щоб усе склалося так, як хочеться.

Лев

День сприятливий для вирішення будь-яких фінансових питань, тому якщо ви давно розраховуєте на якийсь прибуток – наприклад збільшення заробітної плати – сміливо готуйтеся приймати такий дар від зірок.

Діва

Гарний час для того, що зазвичай називають “зустрічею із прекрасним”: провівши день за вирішенням професійних питань, вечір бажано присвятити походу до театру чи кіно – яскраві враження вам забезпечені.

Терези

Сьогодні не варто обмежувати себе в намірах – причому не тільки професійної, а й особистої властивості: чим сміливішими будуть ваші задуми, тим легшим несподівано виявиться їхнє втілення.

Скорпіон

Не варто псувати стосунки з оточуючими – особливо близькими людьми – тільки тому, що зранку вас переслідує поганий настрій: вже завтра він покращає, а конфлікт ще довго отруюватиме вам існування.

Стрілець

День, коли не тільки можна, а й потрібно складати плани на найближче майбутнє – скажімо, на місяць: найголовніше, визначити, які завдання в цей час будуть для вас пріоритетними, а інше підлаштувати під них.

Козеріг

Максимум часу сьогодні рекомендується провести зі своїми родичами – особливо це стосується людей похилого віку: дайте їм таким чином зрозуміти, наскільки вони дорогі вам.

Водолій

Прислухайтеся до слів колег у всьому, що стосується професійних питань: велика ймовірність того, що хтось із них ненароком підкаже вам перспективну ідею, яку залишиться лише втілити у життя.

Риби

День сприятливий для керівників – особливо тих, хто зараз набирає до своєї команди нових співробітників: сьогодні їм вдасться знайти не просто виконавчих, а однодумців.

You cannot copy content of this page