fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 19 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 19 ЛИСТОПАДА

Овен

До висловлювань оточуючих вас людей потрібно прислухатися лише тому випадку, якщо їх автор є вам авторитетом, думкою інших цілком можна знехтувати, якщо вони погано знають вас, а ви – їх.

Телець

Братися за нові справи, навіть якщо вони здаються вам дуже перспективними, варто лише в тому випадку, якщо у всіх своїх попередніх проектах ви поставили фінальну крапку, а інакше на успіх не доведеться розраховувати.

Близнюки

Зірки обіцяють вам успіх у всіх сферах життя, але особливо плідним обіцяє стати облаштування вашого житла: навіть до такої складної справи, як ремонт, можна починати без побоювання.

Рак

Якщо у вас є заповітна мрія, у цей день можете сміливо приступати до її втілення в життя: обставини складуться максимально сприятливим чином, щоб усе склалося так, як хочеться.

Лев

День сприятливий для вирішення будь-яких фінансових питань, тому якщо ви давно розраховуєте на якийсь прибуток – наприклад збільшення заробітної плати – сміливо готуйтеся приймати такий дар від зірок.

Діва

Гарний час для того, що зазвичай називають “зустрічею із прекрасним”: провівши день за вирішенням професійних питань, вечір бажано присвятити походу до театру чи кіно – яскраві враження вам забезпечені.

Терези

Сьогодні не варто обмежувати себе в намірах – причому не тільки професійної, а й особистої властивості: чим сміливішими будуть ваші задуми, тим легшим несподівано виявиться їхнє втілення.

Скорпіон

Не варто псувати стосунки з оточуючими – особливо близькими людьми – тільки тому, що зранку вас переслідує поганий настрій: вже завтра він покращає, а конфлікт ще довго отруюватиме вам існування.

Стрілець

День, коли не тільки можна, а й потрібно складати плани на найближче майбутнє – скажімо, на місяць: найголовніше, визначити, які завдання в цей час будуть для вас пріоритетними, а інше підлаштувати під них.

Козеріг

Максимум часу сьогодні рекомендується провести зі своїми родичами – особливо це стосується людей похилого віку: дайте їм таким чином зрозуміти, наскільки вони дорогі вам.

Водолій

Прислухайтеся до слів колег у всьому, що стосується професійних питань: велика ймовірність того, що хтось із них ненароком підкаже вам перспективну ідею, яку залишиться лише втілити у життя.

Риби

День сприятливий для керівників – особливо тих, хто зараз набирає до своєї команди нових співробітників: сьогодні їм вдасться знайти не просто виконавчих, а однодумців.