fbpx

Ранковий гороскоп на 19 лютого для кожного знаку зодіаку

Овен – Сьогодні розмір ваших амбіцій нізащо не дозволить вам поставити собі дрібну мету. Об’єкт ваших мрій нині буде як мінімум важкодосяжним, а швидше за все просто нереальним.

Телець – Сьогодні ви знайдете щось забуте. Можливо, це буде якась дрібниця, втрачена вами багато років тому, можливо, у вас прокинеться давно зів’яле почуття, але не можна виключати і можливості, що ви знайдете скарб.

Близнюки – Вам сьогодні дано побачити те, що приховано від інших. Але не варто використовувати власне знання, якщо воно може завдати неприємностей оточуючим.

Рак – Сконцентруйте всю свою енергію на досягненні основної мети, досить вже розмінюватися на дрібниці. Будь-які компроміси лише завадять вам сьогодні.

Лев – Сьогодні всі будуть такі поступливі, що у вас може народитися підозра, що це не на добро. Даремно хвилюєтеся, краще скористатися моментом, поки вони не передумали.

Діва – Сьогодні виключно сприятливий день для того, щоб, не витрачаючи значних сил і засобів, примудритися досягти бажаного і навіть встигнути трохи запишатися власними успіхами.

Терези – Сьогодні вам можна бути авангардним, всіляко демонструвати свою зневагу громадськими засадами та нормами моралі. Деякі, щоправда, будуть чимало здивовані подібним демаршем, зате ви відтягнетесь.

Скорпіон – Енергії у вас багато, а ось завдання ви собі схильні ставити нездійсненні. Навіщо даремно мучитися, краще візьміться за щось реальне. Станете гордим власником синиці.

Стрілець – Великих зусиль вам сьогодні прикладати не доведеться, хоч би чим ви займалися. Ваше блюдце з блакитною облямівкою буде доставлене вчасно та за адресою.

Козоріг – Опирайтесь, якщо вас намагаються змусити діяти поспіхом. Це не творчий стан. Через деякий час, прокинувшись і відновивши здатність здорово мислити, ви здивуєтеся, як вас могли втягнути в таку авантюру, та пізно буде.

Водолій – У тихому вирі зазвичай водиться щось малозрозуміле, а тому лякає. Сьогодні таким виром будете ви. Ваша реакція може виявитися не зовсім адекватною, слова, які ви хотіли б вимовити, будуть сильно відрізнятися від того, що ви скажете вголос. Ви взагалі будете настільки дивними, що, можливо, варто було б перечекати цей час, не з’являючись на людях.

Риби – Нині ви будете дуже комунікабельні. Так що якщо ви збираєтеся влаштовуватися на роботу, де ця якість є важливою – поспішайте потрапити на співбесіду сьогодні. Візьмуть.

You cannot copy content of this page