fbpx

Ранковий гороскоп на 19 серпня для кожного знаку зодіаку

Овен
21.03 – 20.04

Не варто починати порожні суперечки. Вони й справі можуть зашкодити, і дорогоцінного часу багато заберуть. Краще займіться відсіюванням зайвих дрібниць, поки вони не поховали під собою істину.

Телець
21.04 – 20.05

Не варто намагатися обмежувати пориви своєї дотепності та життєрадісності, навіть якщо вони здаються дещо гіпертрофованими навіть вам особисто. Можна ж хоч раз на рік дозволити собі осоромлювати досхочу.

Близнюки
21.05 – 21.06

Наміри ваші прекрасні, але час для їх здійснення сьогодні якщо не гірший, то досить невдалий, щоб відкласти цю витівку. Тільки не забувайте про неї зовсім. Жаль, якщо пропаде таке починання.

Рак
22.06 – 22.07

Ви, можливо, загрузнете в болоті обставин, які знаходяться поза вашим контролем. Побережіться, сьогодні велика ймовірність легкого божевілля на ґрунті надмірного прагнення до наведення порядку.

Лев
23.07 – 22.08

Завдяки вашим друзям, у вас з’явиться реальна можливість створити щось нове та незвичайне. Спробуйте, але не забувайте про обережність. Мало що створите…

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам по плечу будуть блискучі афери та інші, не дуже високоморальні, але викликають мимовільну повагу своєю сміливістю і витонченістю дії.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам обов’язково має пощастити. Ваше завдання – розглянути, у чому саме вам пощастило.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Чим менше ви думатимете про себе сьогодні, тим легше пройде цей день. Догодити іншим, як не дивно, простіше, ніж собі самому, а навіщо псувати собі настрій, мучившись цією проблемою? Нехай вам догоджають інші.

Стрілець
23.11 – 21.12

Помірність – ось та якість, яка принесе вам сьогодні найбільшу користь. Маленький, але елегантний жест дозволить вам заслужити репутацію, гідну Мері Поппінс (якщо хтось не знає, це – повна досконалість).

Козеріг
22.12 – 20.01

Приготуйтеся, вас зіб’є з ніг шквал емоцій. Чужих. Якщо ви здатні зберігати спокій у такій обстановці – ви гігант.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні не варто пов’язувати себе якимись умовностями. Це не надто добре у вас вийде, та й задоволення не принесе. Зате в якості вільного художника ви цілком можете створити щось, що заслуговує на існування.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні на вас може напасти вельми занудлива особа, від якої буде надзвичайно важко позбутися. Не плануйте на цей день нічого суттєвого, вона (особа), швидше за все, не дасть здійснити задумане.

You cannot copy content of this page