fbpx

Ранковий гороскоп на 19 січня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 19 СІЧНЯ

Овен – Найбільш успішними у цей день виявляться найменш серйозні та масштабні справи: річ у тому, що сьогодні треба уникати підвищеної ваги, а з ними легко вдасться її знизити.

Телець – Постарайтеся не втручатися в чужі конфлікти – велика ймовірність того, що це не більше, ніж сімейна сварка: її учасники не лише швидко помиряться, а ще й вас звинуватить у тому, що сталося.

Близнюки – Старт проекту, до якого ви готувалися довго, необхідно перенести хоча б на пару днів, а поки що бажано все ще ретельно перевірити – можливо, виявиться помилка в розрахунках.

Рак – У пошуках відповіді на важливе життєве запитання зверніться до свого внутрішнього голосу – він вас не підведе, а от з оточуючими – навіть друзями – щоб уникнути витоку інформації, краще не ділитися.

Лев – Не варто вирушати в поїздку, навіть якщо ви планували її заздалегідь: швидше за все, з різних причин вона виявиться невдалою: ви не зможете виконати поставлене перед вами завдання.

Діва – Велика ймовірність загострення хронічного захворювання: щоб мінімізувати його наслідки, необхідно відразу розпочати призначене лікарем лікування, а ще краще – вжити превентивних заходів.

Терези – Цього дня ви можете зіткнутися з агресією, яка виходитиме від оточуючих вас людей – пам’ятайте: слова, які вони вам скажуть, не мають жодного стосунку до вас – це відображення їхніх власних проблем.

Скорпіон – Зірки рекомендують вам сьогодні не виходити з дому взагалі, якщо ж такої можливості не буде, постарайтеся ніде не затримуватись: зробіть усе, що запланували, і прямою дорогою вирушайте додому.

Стрілець – Вам сьогодні не варто займатися вирішенням професійних питань – користі від такої діяльності все одно не буде, тому краще замінити її клопотами по дому та турботою про свою родину.

Козеріг – Представники вашого знака, мабуть, єдині в усьому Зодіаку, кому сьогодні не тільки можна, а й потрібно спілкуватися з оточуючими, щоправда, необхідно дотриматись однієї умови: розмови треба вести лише у справі.

Водолій – Сьогодні небажано витрачати гроші, навіть якщо мова йтиме про дійсно необхідну вам покупку, а для того, щоб уникнути спокуси, краще взагалі не ходити в магазин – фінанси будуть цілішими.

Риби – Якщо не вийде взяти відгул і провести день вдома, будьте на роботі тихіше за воду і нижче трави – уникайте спілкування з колегами і особливо з начальством, якщо, звичайно, ви не хочете викликати його гнів.

You cannot copy content of this page