fbpx

Ранковий гороскоп на 19 травня для кожного знаку зодіаку

Овен
Чим менше ви сьогодні наполягатимете на дотриманні формальностей, тим більше несподівані речі зможуть здійснитися на ваших очах і за вашою участю.

Телець
Вам хочеться і того, і іншого, і третього, і більше. Однак, виходячи з життєвого досвіду людства, отримати все одразу не вдасться. Виберіть пріоритетні напрямки.

Близнюки
Сьогодні ви будете подібні до канатоходця, що балансує над прірвою і, що цікаво, отримує від цього задоволення. Не впадайте в паніку відразу, ви не розіб’єтеся, зате привернете увагу.

Рак
Сьогоднішній день буде сповнений несподіванок, як приємних, так і не надто. У будь-якому випадку, справи, заплановані заздалегідь, краще відкласти, бо їх не вдасться переробити.

Лев
Ті, кого ви любите, сьогодні можуть стати абсолютно нестерпними. Нікому іншому ви, можливо, не пробачили б подібних витівок, але в цьому випадку навіть покривдитися як слід не дадуть.

Діва
Хтось може спробувати втягнути вас у конфлікт, до якого ви не маєте жодного відношення. Упирайтеся щосили, ні до чого доброго ця витівка не приведе.

Терези
Сьогодні у вас ще буде час взяти назад слова, що ненароком вилетіли. Подумайте гарненько, чи не образили ви когось останнім часом, і, якщо згадаєте, не тягніть з вибаченнями. Потім відновити добрі стосунки буде набагато складніше.

Скорпіон
Сьогодні вас може відвідати натхнення. Будьте готові до візиту, бо відомо, що воно любить з’являтися в найнесподіваніший, а іноді й незручний момент.

Стрілець
Енергії у вас багато, а ось завдання ви собі схильні ставити нездійсненні. Навіщо даремно мучитися, краще візьміться за щось реальне. Станете гордим володарем синиці.

Козеріг
Кожен експеримент по-своєму ризикований, але не спробуєш не дізнаєшся. Вживіть заходів пожежної безпеки, і – можете приступати, у вас вийде.

Водолій
Якщо ви не поспішаєте, ви можете пропустити дуже непоганий шанс. Фортуна не терпить нерішучості.

Риби
Ви заслужили заохочення, проте, як відомо, сам себе не похвалиш – ніхто не похвалить. Зробіть собі подарунок самі.

You cannot copy content of this page