fbpx

Ранковий гороскоп на 19 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 19 ВЕРЕСНЯ

Овен

Непросту енергетику дня можна буде подолати, зайнявшись фізичною працею – наприклад, провести генеральне прибирання в будинку чи зайнятися сезонними садово-городними роботами.

Телець

Цього дня необхідно – якщо, звісно, ​​видасться така можливість – відмовитися від спілкування телефоном та в месенджерах соціальних мереж: нічого, крім моральної втоми, це вам не принесе.

Близнюки

Помітивши, що співрозмовник, ким би він не був, виявляє ознаки агресії, негайно закінчуйте розмову, інакше можна буде зіпсувати стосунки з нею – аж до серйозної ворожнечі.

Рак

З невпевненістю у своїх силах, яка може накрити вас у цей час, необхідно боротися всіма можливими силами – низька самооцінка може зашкодити як у професії, так і в особистому житті.

Лев

Не варто підживлювати своєю енергетикою токсичних людей, які можуть провокувати вас на неадекватні реакції, краще поставитися до їхніх витівок спокійно – така спрямована проти вас злість повернеться назад.

Діва

День вдалий для спілкування на всіх рівнях, за винятком романтичних побачень: роздратування, накопичене за попередній час, може стати причиною серйозної сварки з коханою людиною.

Терези

У жодному разі не можна втручатися в чужий конфлікт, навіть якщо здається, що без вас там ніяк не обійдуться: як це зазвичай буває, ворогуючі сторони помиряться, а ви залишитеся винними для кожної з них.

Скорпіон

На цей день не варто планувати ділові зустрічі та переговори: партнери не будуть налаштовані на знаходження спільної мови, тому ви нічого не досягнете, а лише втратите час задарма.

Стрілець

Необхідно бути обережними, відвідуючи місця великого скупчення людей – наприклад, супермаркети: особливо важливо обходити стороною агресивно і неадекватно налаштованих суб’єктів.

Козеріг

Ваш девіз на цей день – “поміркованість у всьому”: особливо це стосується харчування, на яке необхідно звернути особливу увагу, оскільки будь-яке переїдання загрожує нездужанням і невдоволенням собою.

Водолій

Щоб отримати відповідь на важливе питання, над яким ви б’єтеся вже тривалий час, звертайте увагу на знаки, які надсилатиме вам Всесвіт: головне, правильно витлумачити його підказки.

Риби

Пам’ятайте, що мовчання – золото: що менше ви сьогодні говоритимете, то краще вам – велика ймовірність нажити собі ворогів через непродуманих чи сказаних у невдалий момент слів.

You cannot copy content of this page