fbpx

Ранковий гороскоп на 2 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Блиск вашого розуму сьогодні може залишитися непоміченим. Чим більше сил ви будете витрачати на те, щоб привернути до себе увагу, тим менший ефект після цього буде. Чи варто мучитися?

Телець

Ви занадто міцно вчепилися в те, що маєте. Ніхто не збирається у вас нічого забирати, а зайняті руки можуть завадити вам отримати щось найкраще.

Близнюки

Сьогодні ви повинні відкрити для себе завісу деякої таємниці. Чи самі ви це зробите, чи вас просто присвятять до неї насильницьким чином – залежить від обставин.

Рак

Перше враження сьогодні може жорстоко обдурити вас. Переконайтеся, що ви довірилися як мінімум другому, перш ніж приймати будь-яке рішення.

Лев

Сьогодні ви будете надзвичайно переконливі та зможете підняти оточуючих на будь-які справи. Залишається сподіватися, що ця обставина не вплине на чистоту ваших помислів.

Діва

Не варто підливати олії у вогонь, хоч би як вам хотілося цього зробити. Цілком ймовірно, що ви не в курсі справжніх подій, і ваше втручання нашкодить насамперед вам самому.

Терези

Сьогодні ви будете гігантською флюктуацією. Навколо вас відбуватимуться найнеймовірніші події. Виходячи з дому, варто захопити відеокамеру, якщо така є – не пошкодуєте.

Скорпіон

Сьогодні ви, можливо, не надто ясно собі уявляти, навіщо ви власне знаходитесь саме тут, і чого від вас хочуть. Не варто сіпатися і ставити запитання. Зрозумієте пізніше.

Стрілець

Сьогодні вам дуже відчутно допоможе друг. Порадійте цій обставині та стримайте скарги на життя. Інакше бажання вам допомагати незабаром зникне.

Козоріг

Сьогоднішній день добрий для змін. Будь-яких. Якщо не можете придумати нічого кращого – змініть зачіску.

Водолій

Сьогодні вам пощастить у фінансовому відношенні і навіть більше, ніж ви могли б розраховувати. Але не робіть довгограючих справ, удача швидкоплинна.

Риби

Сьогодні вам, можливо, буде важко зібратися з думками і ще важче зважитися на якісь активні дії. Не варто намагатися пересилити впертий організм, він таких речей не прощає.

You cannot copy content of this page