fbpx

Ранковий гороскоп на 2 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 2 ГРУДНЯ

Овен

Зірки закликають вас присвятити сьогоднішній день собі – точніше, заняттю, яке приносить вам максимальну насолоду: для одних це – догляд за собою, для інших – читання чи рукоділля, для третіх – прогулянки.

Телець

Не варто тягнути свою роботу поодинці: варто тільки кинути клич, як на допомогу втече велика кількість помічників, готових робити її разом з вами – не відмовляйтеся від їх послуг.

Близнюки

Не відволікайтеся на розмови, які не мають безпосереднього відношення до вашої роботи, навіть якщо вони здадуться вам надзвичайно цікавими: ви не одразу помітите, скільки часу вони у вас заберуть.

Рак

Представники вашого знака, які давно збираються щось змінити у своєму житті, можуть вважати, що їм пощастило – сьогодні максимально сприятливий для рішучих кроків, головне – добре їх прорахувати.

Лев

Вам дуже складно думати про когось, крім себе дорогих, але сьогодні вам доведеться це зробити, оскільки альтруїзм несподівано монетизується і принесе вам користь, яку ви особливо оціните з часом.

Діва

Провівши ретельний аналіз дій, вчинених напередодні, ви ясно побачите, де помилилися, а коли прийняли правильне рішення – постарайтеся запам’ятати свої висновки і більше не наступати на граблі.

Терези

Події сьогоднішнього дня не будуть випадковими: вони – підказка щодо того, як вчинити в тій чи іншій життєвій чи професійній ситуації – помилку буде виключено.

Скорпіон

Вирішивши зробити кому з оточуючих різке зауваження, навіть якщо воно буде їм цілком заслужено, в останній момент зусиллям волі переведіть його жартома: напруга, що висить у повітрі, миттєво зникне.

Стрілець

Розмова з людиною, з якою ви з якоїсь – можливо, поважної – причини давно не спілкувалися, допоможе вам вирішити важливе професійне питання, відкривши вам очі на його суть.

Козеріг

Представникам вашого знаку – якщо й не всім, то багатьом – сьогодні вдасться відкрити нову сторінку свого життя: головне, не тягнути із собою у майбутнє справи та стосунки, які вже давно віджили свій вік.

Водолій

День сприятливий для змін: навіть будучи незначними, вони принесуть у ваше життя нову – свіжу – енергію, використовуючи яку ви зможете почати з нуля – з чистого аркуша.

Риби

Несподіваний дзвінок від людини з минулого не лише розтривожить душу приємними – і не дуже – спогадами, а й допоможе вирішити важливу проблему: головне, не посоромитися та попросити про допомогу.

You cannot copy content of this page