fbpx

Ранковий гороскоп на 2 липня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 липня 2022 року

Овен
Сьогодні вам буде кинуто черговий виклик. У той же час, саме сьогодні вам буде важливою є думка оточуючих, так що доведеться, мабуть, стиснувши зуби цей виклик прийняти.

Телець
Сьогодні ви будете надмірно чутливими. Постарайтеся траплятися на очі можливо меншій кількості людей, і вже в жодному разі не вплутуйте в суперечки.

Близнюки
Вдалий день для того, щоб влаштувати невеликий землетрус. Або хоча б перестановку меблів. Постарайтеся тільки, щоб жертв було менше.

Рак
Навіть у суперзірок є деякі потреби, а оскільки ви навряд чи є такою, для їх задоволення вам потрібно буде докласти деяких зусиль. Розважіться ввечері.

Лев
Цей день може виявитися досить важким для вас. Підтримку та розуміння ви зможете знайти у друзів або у родинному колі – залежно від ситуації. Уникайте спілкування з малознайомими людьми – у них сьогодні може скластися невірне уявлення про вас.

Діва
Сьогодні ви несподівано отримаєте в повне своє розпорядження величезну кількість вільного часу. Підготуйтеся до цього заздалегідь, інакше великого задоволення ви від цього подарунку долі не отримаєте.

Терези
Егоїзм сьогодні вам протипоказаний, навіть у мінімальних розмірах. Втім, вам не звикати цілком і повністю віддавати себе на поталу навколишнім з їхніми проблемами.

Скорпіон
Сьогодні, щоб дістатися бажаної, але дуже віддаленої мети, шлях доведеться розкласти на невеликі відрізки, кожен з яких пройти, на вашу думку, буде цілком реально. Розпланувавши день подібним чином, ви отримаєте добрий шанс на його успішне завершення.

Стрілець
Сьогодні всілякі правила, що іноді так отруюють вам життя, можуть послужити вам захистом. Не нехтуйте ними.

Козеріг
Дуже велика ймовірність того, що ваші зусилля все ж таки приведуть вас до якогось результату. Якщо раптом виявиться, що результат-то зовсім не той, який вам потрібен, постарайтеся все ж таки прийняти його як належне.

Водолій
Сьогодні вам слід бути по можливості більш практичним, ніж зазвичай. Навіть найменша примха може обернутися не найприємнішими наслідками.

Риби
Відмінності між вами та іншими представниками людства сьогодні будуть яскравими як ніколи. Постарайтеся, щоб у вашому випадку вони не мали негативного характеру.

You cannot copy content of this page